Více informací Více informací

KRÁSA A SEX

Dokonalé nohy bez chybičky

Dokonalé nohy bez chybičky

Sedavé zaměstnání nebo naopak dlouhé stání, nadváha, to všechno může vaše nohy poznamenat metličkovými žilkami nebo křečovými žilami. Co dělat? Máme pro vás několik tipů, které s přehledem zvládnete.

Pohyb a zase pohyb

Vyberte si takový, který vás bude bavit! Výběrem vhodné aktivity se navíc vyvarujete nadváze. Ta rozhodně křečovým…>> ce­lý článek

12.6.2019, | Rubrika: KRÁSA A SEX

Komplexní výživa pro krásné a zdravé vlasy

Komplexní výživu pro krásné a zdravé vlasy

Vaše přírodní kadeře se krepovatí, třepí se vám konečky nebo máte problém s lámáním vlasů? Stále jste se nepoučila a utrácíte navíc hromadu peněz za nefungující vlasové kúry? Je na čase si uvědomit, že vlasová kosmetika problém nikdy zcela nevyřeší, jen zamaskuje.

Vlasy, stejně…>> celý člá­nek

30.5.2019, | Rubrika: KRÁSA A SEX

Klíč k řešení suchých a popraskaných rukou

Klíč k řešení suchých a popraskaných rukou

Suchá kůže na rukou občas potrápí skoro každého. A není se čemu divit. Pokožka zde patří mezi ty nejnamáhavější části kůže, navíc se často dostává do styku s látkami, které jí škodí. U citlivějších osob proto nejsou výjimkou ani šupinky a vznik bolestivých prasklin kolem kloubů…>> celý člá­nek

17.5.2019, | Rubrika: KRÁSA A SEX

Sex je cestou ke kráse, zdraví a pohodě

Lék na krásu a prostředek k udržení dobré kondice a výborné nálady. I tak by se dal charakterizovat sex. Podle odborníků se erotické zážitky mohou projevit na zdraví a vzhledu každého z nás.

Sex je cestou ke kráse, zdraví a pohodě

Vědci zjistili, že při milování se produkuje množství estrogenu, který dává vlasům přirozený lesk a pokožce hebkost. Estrogeny jsou…>> celý člá­nek

22.3.2019, | Rubrika: KRÁSA A SEX

Pomozte vlasům přežít mrazy ve zdraví

Problémy s vlasy nás většinou trápí už na podzim, kdy ve větším množství vypadávají. V zimě zase bývají matné a bez lesku. Péči o své vlasy bychom právě v tomto období měli výrazně zesílit.

Naše vlasy v zimě a mrazech volají o pomoc. Jak v chladném počasí zařídit, aby trpěly co nejméně? Chránit a vyživovat je musíme zvenku i zevnitř.

Mrazivé teploty a podmračené zimní dny neprospívají naší psychice, pleti, ani vlasům. Ty doslova trpí, když několikrát během dne změníme prostředí a z přetopených místností, kde je horký vzduch vysušuje a oslabuje, vyrážíme do teplot hluboko pod nulou. Vlasy se nám pak „odměňují“ tím, že se třepí, lámou a jsou bez lesku. Nepřidává jim ani zimní smog a nedostatek sluníčka.

Co dalšího naše vlasy zatěžuje?

Pokud své vlasy v mrazech schováváte do čepic, gratulujte si za…>> celý článek

15.2.2019, | Rubrika: KRÁSA A SEX
Doporučujeme

Elasti-Q Exclusive krém proti striímElasti-Q Exclusive krém proti striím
Bojuje proti vzniku strií a navíc pomáhá zneviditelnit i strie už vzniklé. Je obohacen o účinné látky pupečník a kozinec, které regenerují a zklidňují kůži a zároveň zvyšují pevnost pokožky. » více o produktu

 
Anketa

Co vás na sklonku léta trápí nejvíce?

Archiv anket