KRÁSA A SEX

Hýčkejte své vlasy každý den

Končí nezvykle velké množství vašich vlasů denně v kartáči?  Chcete zabránit jejich padání? Vyzkoušejte například některý z účinných doplňků stravy z lékárny. Ty obsahují povzbuzující látky, jež zabraňují vypadávání vlasů.

Naše vlasy se ještě nestihly vzpamatovat z působení ostrého letního sluníčka, přitom je čeká neméně náročné podzimní a zimní období. Jak o vlasy správně pečovat? Na co si dát pozor a čím vlasům pomoci? Na nejčastější potíže a na rady pro zdraví naší „koruny krásy“ jste se ptali odbornice na vlasovou problematiku Kateřiny Grulichové.

Dá se říci, že stav našich vlasů přímo souvisí s naším psychickým a fyzickým zdravím?
Určitě. Psychika je základ, když není v rovnováze, projeví se to na vlasech i pleti, obvykle s dvou až tří měsíčním zpožděním.

S jakým typem poškození vlasů se v praxi nejčastěji setkáváte? …>> celý článek

10.10.2011, | Rubrika: KRÁSA A SEX

Jak na kvalitní erekci

Víte, že podle lékařských výzkumů je penis v největší kondici brzy ráno po probuzení? Zkuste toho využít, a pokud je to jen trochu možné, vyzkoušejte erotické hrátky s partnerkou ještě dřív, než ráno opustíte ložnici.

Máte ideální příležitost k milování. Partnerka je roztoužená, okolnosti vám nakloněné, ale váš penis najednou odmítá spolupráci? Znáte také tu situaci, kdy máte chuť na sex, ale nejde to? Odpověď ANO není potupou. Podle statistik se s poruchou erekce za svůj život setká minimálně každý druhý muž.

U osmdesáti procent z nich jsou potíže s erekcí spojeny s tělesnými problémy. Podle odborných výzkumů jsou nejčastějším viníkem onemocnění srdce a cév. Erekce je totiž závislá na přítoku krve do penisu, a ten může být negativně ovlivněn například špatným stavem cév nebo vysokým krevním tlakem. V mladším věku může být důvodem…>> ce­lý článek

10.10.2011, | Rubrika: KRÁSA A SEX
<< první < předchozí  27  28  29  30  (30)
Více informací
Doporučujeme

SWISS Panthenol 10%SWISS Panthenol 10%
Obsahuje vysoký obsah účinných látek: D-panthenol 10 %, Aloe vera a vitaminy A, D, E a F. Příjemně chladí, regeneruje a hydratuje pokožku po opalování, pobytu v soláriu anebo v chlorované vodě. » více o produktu

 
Anketa

Sportujete v létě? Jaký druh pohybu preferujete?

Archiv anket