KRÁSA A SEX

Na strie platí často promašťovat kůži

Strie vznikají popraskáním elastických vláken pod povrchem kůže. Stává se to při extrémním natažení kůže, tedy v době, kdy dochází k rychlému váhovému přírůstku.

Strie vznikají popraskáním svrchní části kůže obvykle při velkém a rychlém zvětšení tělesného objemu. Někdy může být jejich vznik provázen mírným svěděním. Ale často se stane, že jejich vznik vůbec nezaregistrujete. Prostě se prohlížíte v zrcadle a najednou strie objevíte. Striemi je postiženo vysoké procento populace. Na příčiny vzniku a možnou prevenci jsme se ptali MUDr. Bohumil Zálešáka, Ph.D., primáře Oddělení plastické a estetické chirurgie Fakultní nemocnice Olomouc.

Co jsou to vlastně strie?
Pajizévky jsou defekty v celistvosti a jednotné struktuře dermální vrstvy kůže doprovázené atrofií epidermis. Lapidárně se jedná…>> celý člá­nek

13.10.2011, | Rubrika: KRÁSA A SEX

S kily navíc zatočíte díky pohybu

Pokud chcete shodit pár kil, měli byste pustit z hlavy úvahy o „zázračných pilulkách“, díky nimž zhubnete bez námahy, a taky plány na radikální diety, na kterých si jen ověříte fungování tzv. jo-jo efektu. Nejlepší je upravit svůj jídelníček a začít se pravidelně hýbat a sportovat.

Víte, že v České republice má nadváhu anebo trpí obezitou 68 procent mužů a 72 procent žen? Ve srovnání s evropským průměrem jsme na tom nejhůř ze všech zemí. Lidí nespokojených se svou postavou u nás stále přibývá. Pokud také vám ukazuje Body mass index, jenž se používá jako měřítko obezity, že je vaše váha vyšší, naordinujte si to nejlepší – zajímavý sport v pravidelných dávkách.

Pokud jste se rozhodli zhubnout, nedržte žádné bláznivé diety, které vám trvalý úbytek váhy stejně většinou nezajistí. Snažte se raději vhodně změnit skladbu svého jídelníčku. Snižte příjem tučných a sladkých jídel, zmenšete porce…>> celý člá­nek

11.10.2011, 08:57:33 | Rubrika: KRÁSA A SEX

Hýčkejte své vlasy každý den

Končí nezvykle velké množství vašich vlasů denně v kartáči?  Chcete zabránit jejich padání? Vyzkoušejte například některý z účinných doplňků stravy z lékárny. Ty obsahují povzbuzující látky, jež zabraňují vypadávání vlasů.

Naše vlasy se ještě nestihly vzpamatovat z působení ostrého letního sluníčka, přitom je čeká neméně náročné podzimní a zimní období. Jak o vlasy správně pečovat? Na co si dát pozor a čím vlasům pomoci? Na nejčastější potíže a na rady pro zdraví naší „koruny krásy“ jste se ptali odbornice na vlasovou problematiku Kateřiny Grulichové.

Dá se říci, že stav našich vlasů přímo souvisí s naším psychickým a fyzickým zdravím?
Určitě. Psychika je základ, když není v rovnováze, projeví se to na vlasech i pleti, obvykle s dvou až tří měsíčním zpožděním.

S jakým typem poškození vlasů se v praxi nejčastěji setkáváte? …>> celý článek

10.10.2011, | Rubrika: KRÁSA A SEX

Jak na kvalitní erekci

Víte, že podle lékařských výzkumů je penis v největší kondici brzy ráno po probuzení? Zkuste toho využít, a pokud je to jen trochu možné, vyzkoušejte erotické hrátky s partnerkou ještě dřív, než ráno opustíte ložnici.

Máte ideální příležitost k milování. Partnerka je roztoužená, okolnosti vám nakloněné, ale váš penis najednou odmítá spolupráci? Znáte také tu situaci, kdy máte chuť na sex, ale nejde to? Odpověď ANO není potupou. Podle statistik se s poruchou erekce za svůj život setká minimálně každý druhý muž.

U osmdesáti procent z nich jsou potíže s erekcí spojeny s tělesnými problémy. Podle odborných výzkumů jsou nejčastějším viníkem onemocnění srdce a cév. Erekce je totiž závislá na přítoku krve do penisu, a ten může být negativně ovlivněn například špatným stavem cév nebo vysokým krevním tlakem. V mladším věku může být důvodem…>> ce­lý článek

10.10.2011, | Rubrika: KRÁSA A SEX
<< první < předchozí  31  32  33  34  (34)
Více informací
Doporučujeme

Bellasin CelluSlimBellasin CelluSlim
doplněk stravy Bellasin CelluSlim přináší inovované složení tradičního přípravku Bellasin vyvinutého speciálně pro potřeby ženského organizmu po 40. roku života. » více o produktu

 
Anketa

Hubnete letos do plavek?

Archiv anket