BOJ S VĚKEM

Pssst! V noci se nechrápe, ale spí!

Pssst! V noci se nechrápe, ale spí!

Určitě to taky znáte. Celý den se těšíte na zasloužený odpočinek ve své posteli, ale když přijde na lámání chleba, nemůžete usnout, protože váš spolunocležník připravuje nejspíš dřevo na další zimu. Jak zastavit příval těchto uši drásajících zvuků?

Ještě několik let zpátky se chrápání nepovažovalo…>> ce­lý článek

24.3.2016, | Rubrika: BOJ S VĚKEM

Třicítka nejlepší věk? Rozhodně!

Třicítka nejlepší věk? Rozhodně!

Už se dobře znáte. Víte, co vás baví i v čem máte své rezervy. Jste soběstačná, a proto sebejistá. Užijte si tento věk na maximum! Máme pro vás několik tipů, jak si tyto roky života ještě více zpestřit.

Rozkveťte v barvách >> celý článek

22.1.2016, | Rubrika: BOJ S VĚKEM

Využijte čas v posteli

Využijte čas v posteli

Zima je tady a společně s ní přichází také sezóna chřipek, viróz a nachlazení. Jak si užít dobu, kdy jste připoutaná na vlastní lůžko? Máme pro vás několik osvědčených tipů!

Odpočívejte a relaxujte!

Několik dní po tom co viróza udeří, se nikdo necítí dobře, ba spíše mizerně. Kašel, rýma a teplota jsou věrní společníci, jež vás doprovází…>> ce­lý článek

10.12.2015, | Rubrika: BOJ S VĚKEM

Prohřejte své končetiny

Prohřejte své končetiny

Poctivě pletené ponožky, hrubá deka, a přesto jsou vaše nohy stále studené jako led! Přesně takto se projevuje „syndrom studených nohou“. Nezáleží, zda je parné léto, nebo studená zima. Vaše končetiny mají pořád stejnou teplotu. Jaké jsou nejčastější příčiny a jak je možné se tohoto nepříjemného pocitu zbavit?

Mezi jednoznačné příčiny…>> ce­lý článek

16.10.2015, | Rubrika: BOJ S VĚKEM

Na vánoční dárky chytře!

Na vánoční dárky chytře!

Vánoce se začínají pomalu blížit. Pro řadu z nás představují nemalou zátěž pro náš rozpočet. Jak vánoční výdaje snížit, a přesto neošidit své blízké?

Existuje řada možností, jak pořídit dárky za výhodnou cenu či s benefitem navíc. Každý rok se rozjíždí speciální předvánoční akce e-shopů, slevových serverů a obchodních…>> ce­lý článek

9.10.2015, | Rubrika: BOJ S VĚKEM
<< první < předchozí  3  4  5  6  7 8 9  další > poslední >> (16)
Více informací
Doporučujeme

CannamediQ® OrtopedenCannamediQ® Ortopeden
je jedinečný doplněk stravy s konopím, mimořádně vysokým obsahem glukosaminu a extraktem kurkumy pro podporu dobrého stavu a posílení celého pohybového aparátu. » více o produktu

 
Anketa

Jaký nejčastější dárek na Vánoce věnujete svým rodičům?

Archiv anket