Jak na kvalitní erekci

Inspirace pro zdraví

Víte, že podle lékařských výzkumů je penis v největší kondici brzy ráno po probuzení? Zkuste toho využít, a pokud je to jen trochu možné, vyzkoušejte erotické hrátky s partnerkou ještě dřív, než ráno opustíte ložnici.

Máte ideální příležitost k milování. Partnerka je roztoužená, okolnosti vám nakloněné, ale váš penis najednou odmítá spolupráci? Znáte také tu situaci, kdy máte chuť na sex, ale nejde to? Odpověď ANO není potupou. Podle statistik se s poruchou erekce za svůj život setká minimálně každý druhý muž.

U osmdesáti procent z nich jsou potíže s erekcí spojeny s tělesnými problémy. Podle odborných výzkumů jsou nejčastějším viníkem onemocnění srdce a cév. Erekce je totiž závislá na přítoku krve do penisu, a ten může být negativně ovlivněn například špatným stavem cév nebo vysokým krevním tlakem. V mladším věku může být důvodem problémů s erekcí nervozita a strach ze sexuálního selhání. Častými příčinami poruch s erekcí jsou také pracovní stres a vysoké pracovní nároky. Muži sice dosáhnou respektu a uznání v práci, finančně dobře zajistí svoji rodinu, ale za své velké pracovní vytížení platí ztrátou sexuálního apetitu.

První selhání bývá mnohdy počátkem začarovaného kruhu. Muž si přijde málo mužný. Žena zase původ partnerových problémů s erekcí přičítá sobě. Nedostatečná erekce sebevědomí muže pořádně nahlodá a nutnost napravit si příště reputaci jej zbytečně stresuje.

Jestliže vás trápí potíže s nedostatečnou erekcí, pokud jste už jednou selhali a bojíte se, že to přijde zase, pak neváhejte a pořiďte si v lékárně dobrý přípravek na podporu erekce. Nejprodávanějším je doplněk stravy Clavin® ULTRA, mimořádně silný a účinný přípravek na zkvalitnění erekce. Po užití Clavinu Ultra u drtivé většiny mužů při sexuální stimulaci nastupuje erekce velice rychle, většinou už do hodiny od použití. Takový přípravek posiluje mužské sebevědomí a nechtěné katastrofy může odvrátit.

Vyzkoušet můžete i úpravu jídelníčku. Pro zvýšení chuti na milování a pro kvalitní sex se doporučují například libové maso, vejce a listová zelenina, které obsahují vysoký podíl železa. Losos nebo jogurt vám zvýší hladinu „mazlícího“ hormonu dopaminu a ústřice či jiné mořské plody zase obsahují zinek důležitý na potenci.

Vyzkoušejte dobrý tip: SEX po sportu. Každý se obvykle po cvičení (trvá to i několik hodin) cítí lépe a je se sebou spokojený. Není nic lepšího, než využít záplavy endorfinů a užít si báječný sex poté, co jste sportováním znovuzískali sebevědomí a odbourali stres.
Nezapomeňte, že pravidelný a kvalitní sex je důležitý pro vaši psychiku a zdraví i pro váš vztah.

Jak na kvalitní erekciVíte, že podle lékařských výzkumů je penis v největší kondici brzy ráno po probuzení? Zkuste toho využít, a pokud je to jen trochu možné, vyzkoušejte erotické hrátky s partnerkou ještě dřív, než ráno opustíte ložnici.

10.10.2011, | Rubrika: KRÁSA A SEX | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

tony3.4.2017 - 02:21:05

jojo clavin vyzkoušejte. dostal sem ho od kamosu k narozkam a ten vecer jsme meli s mladou nekonecnou jizdu


Lukáš11.8.2014 - 09:22:05

Clavin taky používám, je super, zlepšil mi erekci, dýl vydržím a manželka si to taky pořádně užívá, doporučuji vyzkoušet :)


Luboš29.1.2013 - 11:43:55

Na Clavin jsem slyšel hodně chvály, ale já zkusil přímo Gold a pánečku, to teprve bylo!


Sylva25.1.2013 - 11:41:52

Můj přítel je o dost starší a nikdy bych ho kvůli špatné erekci neopustila. My jsme tento problém vyřešili Clavinem, který mu doporučil kamarád. Sex si užíváme jako nikdy předtím.


Více informací
Doporučujeme

De-press De-press
osvědčený doplněk stravy, který byl vyvinut pro dosažení dobré nálady, duševní a fyzické pohody, snížení únavy a vyčerpání a vyrovnání se s pocity úzkosti a stresu. » více o produktu

 
Anketa

Co vám pomáhá v boji s únavou?

Archiv anket