Více informací Více informací

Poslední novinky v detoxikaci

Poslední novinky v detoxikaci

Každý den je pro náš organizmus jedna velká zatěžkávací zkouška. Neustále se musí vyrovnávat s nepříznivými okolními vlivy. Pokud postrádáte životní energii, je třeba najít onu pověstnou žábu na prameni.

Pozvolný příchod jara vyvolává v mnohých z nás potřebu po změně a znovunabytí ztraceného elánu. K tomu všemu slouží právě detoxikace, která by se správně měla provádět častěji než pouze na jaro a na podzim. V ideálním případě je vhodné detoxikovat organizmus co dva měsíce, jelikož se za tuto dobu v našem těle nastřádá velké množství toxinů, které tělo získalo z nevhodné stravy, nedostatečného pohybu, vzduchu nebo také uspěchaného způsobu života plného stresu. Právě tyto nežádoucí toxické látky jsou pro tělo rozhodně nevhodné a škodlivé. Jejich ukládání v našem těle brání orgánům naplno vykonávat jejich funkce.

Detoxikaci organismu můžete nastartovat pomocí upraveného jídelníčku, různých nápojů nebo cvičením. Jestliže jste stále bez energie, je velmi osvědčenou zbraní v boji proti toxinům sladkovodní řasa chlorella. Jedná se o jednobuněčný organizmus, který poskytuje esenciální živiny, vitaminy, minerály a stopové prvky. Má výborný vliv na orgány, jež mají na starost detoxikaci organizmu – žlučník, játra a ledviny. Rovněž podporuje trávicí systém. Dalším pomocníkem při detoxikaci je zelený čaj, který má antioxidační účinky a s chlorellou se skvěle doplňuje. Kurkumin se používá jako přísada do různých koření a v Indii bývá využíván v léčitelství. Extrahuje se z kořene kurkumy dlouhé a je významným přírodním prostředkem s antioxidačními účinky, díky čemuž pomáhá snížit oxidativní stres.

Právě tyto tři účinné látky naleznete v unikátním doplňku stravy Tree3Chlorella, který obsahuje jedinečný Tree3 complex. V tomto komplexu se pojí právě zmiňovaná chlorella, vysoce účinný extrakt zeleného čaje a známý kurkumin. Tato kombinace zajišťuje nejvyšší účinek, protože se v ní látky nejen vzájemně doplňují, ale také posilují! Nemusíte se obávat užívání velkého množství tablet, abyste dosáhli kýženého výsledku. Stačí pouhé 2 tablety denně. Koncentrace biomasy chlorelly a dalších látek je tak vysoká, že není třeba užívat více. Více o informací naleznete na www.tree3chlorella.cz. K dostání ve vašich lékárnách. Nečekejte, až se k vám opět navrátí ztracená energie a udělejte první krok ke šťastnějšímu a spokojenějšímu životu již dnes!

Poslední novinky v detoxikaci


15.4.2019, | Rubrika: ZDRAVÍ RODINY | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Doporučujeme

Elasti-Q Exclusive krém proti striímElasti-Q Exclusive krém proti striím
Bojuje proti vzniku strií a navíc pomáhá zneviditelnit i strie už vzniklé. Je obohacen o účinné látky pupečník a kozinec, které regenerují a zklidňují kůži a zároveň zvyšují pevnost pokožky. » více o produktu

 
Anketa

Zasáhla vás už letos chřipková epidemie?

Archiv anket