Více informací Více informací

Krása z přírody pro všechny

Krása z přírody

Přírodní kosmetika by měla obsahovat především suroviny z rostlin a minerálů. Nutno podotknout, že ne vždy se toto tvrzení setkává s realitou. Rádoby přírodní produkty mají s přírodou kolikrát jen pramálo společného. Naopak u biokosmetiky máme vždy stoprocentní jistotu přírodní kvality, jelikož zde platí striktní pravidla.

Kvalitu BIO vám zaručuje certifikace

Jedná se označení, které naleznete na nálepce produktu. Pro Českou republiku existují dvě značky. CPK – Certifikovaná přírodní kosmetika a CPK BIO. Jedná se o čtvercové políčko u výrobku. Tyto certifikáty jsou udělovány speciálními organizacemi. U nás můžeme tento certifikát udělit například organizace KEZ, o. p. s. Tyto certifikační známky garantují ekologicky šetrnou výrobu, obaly i přírodní původ surovin používaných pro výrobu a jsou šetrné k životnímu prostředí v celém výrobním řetězci, od výroby, přes distribuci k zákazníkovi, aplikaci v salónech až po finální otázku, co udělat s prázdným obalem.

Tabu pro biokosmetický průmysl

Pro biokosmetiku se nesmí používat synteticky získané parfémy, konzervační složky a barviva. Dále potom suroviny z ropy jako například minerální olej Parafín nebo vazelína. V neposlední řadě také geneticky modifikované suroviny a chemické UV filtry. Někdy se dokonce nepoužívají ani složky živočišného původu. V takovém to případě se označují jako 100% vegan.

Pro koho je biokosmetika určena?

Biokosmetika je vhodná pro těhotné ženy, nejmenší děti i osoby s velmi citlivou pokožkou nebo pro osoby s projevy atopického ekzému. Pokud chcete i vy vyzkoušet něco navíc pro vás a především vaše tělo? Více informací se dozvíte na www.cannaderm.cz. Výrobky značky Cannaderm lze zakoupit v lékárnách, prodejnách zdravé výživy a bylinářstvích.

Proč právě biokosmetika

Na rozdíl od běžné kosmetiky obsahuje pouze rostlinné oleje z ořechů a semínek. Mastné kyseliny se poté chovají jako aktivní látky a přirozeně obsahují vitamíny a minerály. Naší pleti dodávají vitamíny a minerály. V poslední době se zcela častěji k rostlinným olejům, například ke konopnému, obracejí známé kosmetické značky jako Cannaderm, přírodní kosmetika, která je na trhu již od roku 2002, kdy jako první v České republice vyvinula a na trh uvedla vlastní receptury kosmetických přípravků využívající účinky konopného oleje. Její kvalita je tedy ověřena více jak 10 lety praxe a 2× ověřena spokojeností jejích uživatelů.

Krása z přírody pro všechny


30.7.2018, | Rubrika: KRÁSA A SEX | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Doporučujeme

Elasti-Q Exclusive krém proti striímElasti-Q Exclusive krém proti striím
Bojuje proti vzniku strií a navíc pomáhá zneviditelnit i strie už vzniklé. Je obohacen o účinné látky pupečník a kozinec, které regenerují a zklidňují kůži a zároveň zvyšují pevnost pokožky. » více o produktu

 
Anketa

Co vám pomáhá v boji s únavou?

Archiv anket