Více informací Více informací

Kosmetika pro naše nejmenší

Kosmetika pro naše nejmenší

Pryč jsou doby, kdy stačilo dítě třikrát ponořit ve vědru vody, otřít prvním suchým hadříkem, který je po ruce, zabalit a jít. V moderní době, kdy jsou drogerie plné různé kosmetiky určené pro péči o novorozence, se jen málokterá máma ubrání nějakému tomu olejíčku nebo pudru. Jak si ale vybrat, když na vás útočí reklamní letáky, televizní spoty, bannery a další vymyšlenosti marketingových strategií? Co je to nejdůležitější a co vašemu děťátku ulehčí v prvních týdnech střet s novým prostředím?

Méně znamená více

V prvních šesti týdnech byste se měla, pokud to jen jde, vyvarovat kosmetických přípravků. Kůže miminek je totiž přecitlivělá a není chráněná kožním filmem tak, jako ta dospělácká. Pokud ale vidíte, že je kůže miminka po koupeli velmi vysušená, můžete po poradě s pediatrem zkusit třeba olejové koupele. Důležitou roli hraje také správná volba kosmetiky, která by měla být zaměřena primárně na péči o dětskou pokožku. V posledním desetiletí jsou výborně hodnoceny konopné produkty značky Cannaderm® řady Robátko. Tato kosmetika se speciálně zaměřuje na každodenní šetrnou péči o novorozeneckou, dětskou a velmi citlivou pokožku, především při projevech kožních problémů. Díky šetrné přírodní receptuře získala značku CPK – Certifikovaná přírodní kosmetika.

Když opruzeniny prudí

Kosmetika pro naše nejmenší

Vyzkoušet můžete Robátko krém proti opruzeninám, který vytváří na pokožce jemný ochranný film, jenž ji chrání proti působení vlhkosti, vzniku opruzenin a plenkové dermatitidě. Je vhodný pro děti od kojeneckého věku nebo pro dospělé s velmi citlivou pokožkou. Krém se rychle vstřebává a dobře roztírá. Díky unikátní kombinaci přírodních složek, konopného oleje a bambuckého másla získal rovněž osvědčení Certifikovaná přírodní BIO kosmetika, a je tak zárukou šetrného složení bez barviv, parfémů a konzervantů.

Kosmetika pro naše nejmenší


2.4.2019, | Rubrika: NAŠE DĚTI | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Doporučujeme

Elasti-Q Exclusive krém proti striímElasti-Q Exclusive krém proti striím
Bojuje proti vzniku strií a navíc pomáhá zneviditelnit i strie už vzniklé. Je obohacen o účinné látky pupečník a kozinec, které regenerují a zklidňují kůži a zároveň zvyšují pevnost pokožky. » více o produktu

 
Anketa

Zasáhla vás už letos chřipková epidemie?

Archiv anket