Více informacíVíce informací

Kosmetika pro vaše miminko

Kosmetika pro naše nejmenší

V moderní době, kdy jsou drogerie plné různé kosmetiky určené pro péči o novorozence, se jen málokterá máma ubrání nějakému tomu olejíčku nebo pudru. Jak si ale vybrat, co je pro vaše miminko to nejlepší a co mu ulehčí v prvních měsících střet s novým prostředím?

Méně znamená více

V prvních šesti týdnech byste se měla, pokud to jen jde, vyvarovat kosmetických přípravků. Kůže miminek je totiž přecitlivělá a není chráněná kožním filmem tak, jako pokožka dospělých. Pokud ale vidíte, že je kůže miminka po koupeli velmi vysušená, můžete po poradě s pediatrem zkusit třeba olejové koupele.

V dalších týdnech je ale správná volba kosmetiky zásadní. Používat byste měli především krémy, které jsou zaměřeny primárně na dětskou pokožku. V době jsou výborně hodnoceny konopné produkty značky Cannaderm řady Robátko. Tato kosmetika se speciálně zaměřuje na každodenní šetrnou péči o novorozeneckou, dětskou a velmi citlivou pokožku, především při projevech kožních problémů. Díky šetrné přírodní receptuře získala značku CPK – Certifikovaná přírodní kosmetika.

Když opruzeniny prudí

Vyzkoušet můžete Robátko krém proti opruzeninám, který vytváří na pokožce jemný ochranný film, jenž ji chrání proti působení vlhkosti, vzniku opruzenin a plenkové dermatitidě. Je vhodný pro děti od kojeneckého věku nebo pro dospělé s velmi citlivou pokožkou. Krém se rychle vstřebává a dobře roztírá. Díky unikátní kombinaci přírodních složek, konopného oleje a bambuckého másla získal rovněž osvědčení Certifikovaná přírodní BIO kosmetika, a je tak zárukou šetrného složení bez barviv, parfémů a konzervantů.

Kosmetika pro vaše miminko


10.12.2019, | Rubrika: NAŠE DĚTI | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Doporučujeme

SWISS Panthenol 10%SWISS Panthenol 10%
Obsahuje vysoký obsah účinných látek: D-panthenol 10 %, Aloe vera a vitaminy A, D, E a F. Příjemně chladí, regeneruje a hydratuje pokožku po opalování, pobytu v soláriu anebo v chlorované vodě. » více o produktu

 
Anketa

Sportujete v létě? Jaký druh pohybu preferujete?

Archiv anket