Více informací Více informací

Nedejte šanci jarní únavě!

Nedejte šanci jarní únavě!

Zbavte se obnošeného kabátu škodlivin, toxinů a nahromaděných odpadních látek. Toxické látky denně zaplavují naše tělo a způsobují únavu, ztrátu energie a mohou vést až k oslabení imunity. Nepodléhejte panice a vyzkoušejte očistnou kúru, která vás znovu nastartuje.

Nemusíte ihned činit razantní změny. Stačí svůj denní příjem obohatit o účinné látky bojující proti únavě a toxinům a výsledek na sebe nenechá dlouho čekat. Představujeme několik zaručených pomocníků pro detoxikaci organizmů a znovunavrácení ztracené formy.

Zelený čaj

Pomocí zeleného čaje máte možnost zlepšit svůj trávicí systém a zároveň posílit antioxidační obranu organizmu.

Kurkumin

Indický šafrán je zlatožluté koření, které se získává ze sušeného mletého oddenku kurkumovníku dlouhého (Curkuma longa). Obsahuje přirozeně se vyskytující antioxidanty, pomáhá snižovat oxidační stres organizmu a pomáhá eliminovat záněty v těle.

Nedejte šanci jarní únavě!

Chlorella

Tato sladkovodní řasa obsahuje energii všech přírodních živlů a kompletní spektrum výživných látek. Jedná se o jednobuněčný organizmus, který je kompletním zdrojem všech esenciálních živin, vitaminů, minerálu a stopových prvků. Pomáhá odstartovat proces čerpání vitality a následně kvalitní regeneraci buněk v organizmu. Má rovněž výborný vliv na orgány, které mají na starost detoxikaci organizmu – žlučník, játra a ledviny.

Právě tyto tři účinné látky naleznete v unikátním doplňku stravy Tree3Chlorella, který obsahuje jedinečný Tree3 complex. V tomto komplexu se pojí právě zmiňovaná chlorella, vysoce účinný extrakt zeleného čaje a známý kurkumin. Tato kombinace zajišťuje nejvyšší účinek, protože se v ní látky nejen vzájemně doplňují, ale také posilují!

Nemusíte se obávat užívání velkého množství tablet, abyste dosáhli kýženého výsledku. Stačí pouhé 2 tablety denně. Koncentrace biomasy chlorelly a dalších látek je tak vysoká, že není třeba užívat více. Více o informací naleznete na www.tree3chlorella.cz.

Nedejte šanci jarní únavě!


21.3.2018, | Rubrika: ZDRAVÍ RODINY | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Doporučujeme

Elasti-Q Exclusive krém proti striímElasti-Q Exclusive krém proti striím
Bojuje proti vzniku strií a navíc pomáhá zneviditelnit i strie už vzniklé. Je obohacen o účinné látky pupečník a kozinec, které regenerují a zklidňují kůži a zároveň zvyšují pevnost pokožky. » více o produktu

 
Anketa

Co vám pomáhá v boji s únavou?

Archiv anket