ZADEČEK BEZ OPRUZENIN? SEN VŠECH MAMINEK

ZADEČEK BEZ OPRUZENIN? SEN VŠECH MAMINEK

Dětská pokožka je jiná, než pokožka dospělých. Je velmi tenká a jemná, protože není po narození ještě zcela vyvinutá a nemá tak dobře vyvinuté obranné mechanismy. Také proto citlivěji reaguje na negativní vnější vlivy a látky, se kterými přichází do styku a snadněji se podráždí.

Co platí na opruzeniny

Velmi častým problémem u kojenců, ale někdy i batolat jsou opruzeniny. Mnoho maminek má tento zánětlivý problém spíše spojen s letním obdobím, kdy je dětská pokožka vystavena teplu a vlhku v plínce, pokožka se zapaří a následným třením plenky a pohyby dítěte se kůže dál poškozuje a připomíná spáleninu. Ale dětskou pokožku je nutné chránit i v zimě, kdy se pod vrstvou oblečení lehce zpotí. V zimě stejně jako v létě je potřeba dětskou pokožku preventivně ošetřovat ochranným krémem.

Šetrná péče o dětský zadeček je základ

ZADEČEK BEZ OPRUZENIN? SEN VŠECH MAMINEK

Vsaďte na revoluční novinku z vaší lékárny Trio D-PanthenOL, který dlouhodobě chrání citlivou dětskou pokožku před dráždivým působením stolice a moči, vznikem opruzenin a zarudnutím zadečku. Jedinečnost přípravku je dána trojí silou účinných složek – 7 % D-panthenolu, oleje z vinné révy a extraktu ze světlíku lékařského, který společně s vitaminem E příznivě působí na podrážděnou pokožku. Vytváří na ní dlouhodobý ochranný film, jenž jemnou kůži zadečku zklidňuje a regeneruje. Trio D-PanthenOL je dermatologicky testován a je vhodný již od narození.

ZADEČEK BEZ OPRUZENIN? SEN VŠECH MAMINEK


3.4.2017, | Rubrika: NAŠE DĚTI | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Více informací
Doporučujeme

Vlasové hnojivoVlasové hnojivo
je unikátní doplněk stravy s aminokyselinami, MSM a biotinem přinášející účinnou pomoc v boji s nadměrným vypadáváním a ztrátou vlasů, jejich pomalým růstem a špatnou kvalitou. » více o produktu

 
Anketa

Máte rádi zimu?

Archiv anket