Více informací Více informací

Komplexní výživa pro krásné a zdravé vlasy

Komplexní výživu pro krásné a zdravé vlasy

Vaše přírodní kadeře se krepovatí, třepí se vám konečky nebo máte problém s lámáním vlasů? Stále jste se nepoučila a utrácíte navíc hromadu peněz za nefungující vlasové kúry? Je na čase si uvědomit, že vlasová kosmetika problém nikdy zcela nevyřeší, jen zamaskuje.

Vlasy, stejně jako jiné části lidského těla, také potřebují hloubkovou výživu, kterou získáváme ze stravy. Důvod je jednoduchý. Pokud se vlasy lámou, ztrácejí objem, jsou suché, bez lesku, smutné a bez života, musíte začít doplňovat vitaminy a minerály. Jedině takto získané látky se dostanou přímo k vlasovému váčku. Může se vám to zdát nepravděpodobné, ale kvalitu vašich vlasů z velké části ovlivňuje právě životospráva.

Na kvalitě a citlivosti vlasů se ovšem také podepisují přísné diety, stres nebo hormonální změny. Spolu se špatnou životosprávou se všechny tyto faktory podepisují nejen na vlasech, ale i na nehtech a pokožce. Ovšem na vlasech jsou negativní změny vidět nejvíce.

Existuje spousta dostupných potravin, jejichž konzumací můžete kvalitu a zdraví vlasů zlepšit.Komplexní výživu pro krásné a zdravé vlasy Patří mezi ně např. olivový olej, který pomáhá se suchými a lámavými vlasy; jablka a ananas zase prospívají lidem s krepatými vlasy. Když uberete smažených jídel a nebudete tolik bramborové chipsy a hranolky, nebudou vám tolik vypadávat vlasy. Méně cukrů vám naopak prodlouží délku vlasů, a pokud například chcete zvýšit elasticitu vlasů, jezte puding, želatinu a další rosolovité pokrmy.

Pravidelná a pestrá strava je podstatou celého úspěchu. Všichni o tom víme, ale s praxí je to horší. Dnešní uspěchaná a hektická doba pravidelnému stravování a zdravému způsobu života moc nepřeje, a proto náš organizmus slábne a trpí i naše vlasy. Začněte tělu doplňovat potřebné látky a vaše vlasy vám poděkují. Vsaďte na léty prověřenou kvalitní vlasovou výživu, která obsahuje všechny potřebné látky, jež jsou pro zdraví vlasů nezbytné. Získejte dokonalé vlasy díky unikátnímu doplňku stravy DonnaHAIR® Forte se zvýšeným obsahem aminokyselin, pivovarských kvasnic a biotinu, který podporuje normální růst vlasů, pomáhá při lámání a třepení a udržuje jejich lesk. Každá tobolka DonnyHAIR® Forte obsahuje jedinečnou kombinaci tří aminokyselin: metioninu, cysteinu a tyrosinu.

Komplexní výživa pro krásné a zdravé vlasy


30.5.2019, | Rubrika: KRÁSA A SEX | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Doporučujeme

DonnaHAIR ForteDonnaHAIR Forte
Doplněk stravy se zvýšeným obsahem aminokyselin, pivovarských kvasnic a biotinu zajišťující komplexní péči o vaše vlasy. Nově s DonnaHAIR® regeneračním šamponem. » více o produktu

 
Anketa

Postihly vás v těhotenství strie?

Archiv anket