Kluk nebo holka? Ovlivněte pohlaví už při početí!

Kluk nebo holka? Ovlivněte pohlaví už při početí!

Zaručených rad, jak ovlivnit pohlaví dítěte je na internetu spousta. Většina z nich nefunguje. Přesto mnozí ve skrytu duše touží po dítěti určitého pohlaví. Čtěte dál a zjistíte, co je skutečně účinné.

Přejete si však pořizovat výbavičku určité barvy a mít vše naplánované již před početím? Připravte se na to, že o pohlaví dítěte nerozhodujete vy, ale příroda. Existují ovšem jisté zákonitosti.

V krizi se rodí holčičky

Je dokázáno, že v dobách krize přichází na svět více žen. Ženský zárodek je odolnější, a proto ve špatných podmínkách žena „vyrobí“ spíše holčičku. Mužský organizmus je křehčí a je složitější jej v krizi udržet naživu, proto v době, kdy je žena zabezpečená bude rodit více chlapců.

Kluci mají rádi maso

Pokud se snažíte otěhotnět a váš jídelníček má vyšší obsah kalorií, máte vyšší pravděpodobnost, že porodíte chlapečka. Mužským spermiím totiž vyhovuje energeticky vydatnější strava, obiloviny, draslík a vápník. Pokud si tedy přejete chlapce, měla byste jíst hodně banánů, masa a snídat cereálie. Pokud nesnídáte, můžete mít s početím chlapce větší problémy.

Ženy, které žijí zdravěji, jedí nízkokalorickou stravu, jsou vegetariánky nebo drží diety, zvyšují svou šanci na početí holčičky. Například sója vyvolává v těle vyšší produkci hormonů ženského pohlaví, proto se její konzumace doporučuje i tatínkům, kteří touží po potomkovi v sukni a s mašličkami ve vlasech.

Kluk nebo holka? Ovlivněte pohlaví už při početí!

Vypočítejte si ovulaci

Pohlaví dítěte se dá naplánovat podle ovulace. Mužské spermie méně vydrží, takže početí dítěte v době ovulace znamená zvýšení šance na potomka mužského pohlaví. Naopak dlouho po ovulaci zase přežívají spermie nesoucí ženskou informaci, které neputují tělem tak rychle. Ovšem tato metoda také není 100 %. Může fungovat jen u žen, které mají velmi přesný cyklus a dostávají menstruaci pravidelně.

Nedaří se počít? Zachovejte si chladnou hlavu.

Pokud se početí miminka komplikuje, nestresujte, zůstaňte šťastná, jezte, na co máte chuť a neomezujte se. Doplňujte tělu potřebné vitaminy a minerály, které jsou nezbytné pro správné fungování. Vsaďte na unikátní doplněk stravy Fertility Blend® pro ženy s obsahem zinku, který přispívá k přirozené plodnosti a reprodukci, vitaminu B6 pro regulaci hormonální aktivity a kyseliny listové, jež přispívá k běžnému metabolismu homocysteinu. Účinky Fertility Blend® jsou ověřeny klinickou studií provedenou americkými lékaři z univerzity ve Stanfordu, která prokázala, že přípravek zlepšuje a stabilizuje reprodukční zdraví žen, upravuje nepravidelnosti menstruačního cyklu a je efektivním doplňkovým opatřením v případech nevysvětlitelné neplodnosti.

Kluk nebo holka? Ovlivněte pohlaví už při početí!


31.7.2017, | Rubrika: NAŠE DĚTI | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Více informací
Doporučujeme

Vlasové hnojivoVlasové hnojivo
je unikátní doplněk stravy s aminokyselinami, MSM a biotinem přinášející účinnou pomoc v boji s nadměrným vypadáváním a ztrátou vlasů, jejich pomalým růstem a špatnou kvalitou. » více o produktu

 
Anketa

Máte rádi zimu?

Archiv anket