Více informací Více informací

Vysmějte se stáří pomocí čínské medicíny

Prožijte aktivní podzim života

Mnoho lidí si myslí, že důchodový věk se rovná konci aktivního života. To ale není pravda! Ve stáří může život teprve začínat. A že vám v něm brání zdravotní problémy? Hoďte je za hlavu a užívejte si život naplno. Pomůže vám v tom čínská medicína, díky níž budete moci svůj podzim života prožívat kvalitně a pohodově.

Jak vypadá aktivní stáří

Nemusíte ráno brzy vstávat, odpadají vám pracovní povinnosti a děti už jsou dospělé a mají vlastní život. Najednou máte spoustu volného času a nějak nevíte co s ním. Konečně! Využijte toho a začněte pořádně žít. Cestujte, najděte si nový koníček, věnujte se vnoučatům, začněte studovat. Stáří totiž není vaše poslední zastávka, ale jen první přestupní stanicí do života, který si konečně můžete užívat.

Co vám brání?

Rádi byste se do všeho pustili, ale vaše tělo začíná protestovat? Stáří nepřináší jen radost, ale bohužel někdy i tělesnou starost. Najednou do schodů nevyběhnete jako laňka, ale zadýcháte se již v prvním patře. Při každé změně počasí se bojíte, že se zase nachladíte. Musíte si hlídat, co jíte, protože lékař vám neustále připomíná, že váš cholesterol není v pořádku. Jak si tedy máte užívat stáří, když vám tělo hází klacky pod nohy?

Vysmějte se stáří

Tajemství čínské medicíny

Řešení na tento problém přináší čínská medicína, konkrétně houba Reishi. Původní čínský název houby je Ling Zhi, což lze do češtiny přeložit jako „božská houba nesmrtelnosti“. A Reishi určitě dostává svému jménu. Obsahuje totiž všechny esenciální kyseliny a okolo 200 různých minerálů a vitaminů, které posilují imunitu a obranyschopnost, regulují krevní tlak a snižují hladinu cholesterolu. Díky svým blahodárným účinkům se Reishi často připodobňuje Hlívě ústřičné, na rozdíl od ní však Reishi obsahuje vysoký podíl germania, jež zlepšuje okysličení organizmu a zpomaluje tak stárnutí. Chuť houby je označována jako sladká i lehce hořká, tedy jing i jang – základní princip čínské medicíny, který vyřeší veškeré tělesné i duševní strasti.

Jak ji užívat?

Reishi se užívá především v sušeném a pomletém stavu, kdy se z ní mohou dělat čaje či vinné a lihové výluhy. Samotná houba má však velice pevnou buněčnou strukturu, která zabraňuje tomu, aby se látky z ní dobře vstřebávaly do organizmu. Proto je vhodnější užívat pouze extrakt z Reishy, který nejenže zlepšuje vstřebatelnost látek, ale také tím pádem zajišťuje její vyšší účinnost. Výborným řešením je doplněk stravy Maxivitalis REISHIA 800 mg EXtractum, který je 100% extraktem čisté houby Reishi.

Věnujte svůj čas raději rodině, vnoučatům koníčkům a péči o svůj organizmus přenechejte účinnému doplňku stravy MAXIVITALIS REISHIA 800 mg EXtractum.

Vysmějte se stáří pomocí čínské medicíny


22.9.2017, | Rubrika: BOJ S VĚKEM | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Doporučujeme

Imunit 5PreveMaxImunit 5PreveMax
Doplněk stravy obsahující vitamin C, B6 a selen pro přirozenou funkci imunitního systému, snížení míry únavy a vyčerpání a ochranu buňky před škodlivými radikály. Účinek již po 5 minutách od užití. » více o produktu

 
Anketa

Používáte na podzim imunitní přípravky?

Archiv anket