Více informací Více informací

Hit letošní podzimu: DETOX

Hit letošní podzimu: DETOX

Podzim je pro organizmus náročným obdobím. Tělo se musí vyrovnávat se zkracováním dnů, špatným počasím, pokleslou náladou a jinými nepříznivými vlivy. Proto heslem letošního podzimu je DETOXIKACE!

Proč detoxikovat organizmus právě na podzim?

Zatímco o jarní detoxikaci mluví kde kdo a je již obecně známou, podzimní detoxikace stojí v ústraní a neprávem. Možná se totiž s příchodem podzimu cítíte více unavení. Únava je známkou toho, že organizmus není v pořádku. Mohou za to například toxiny, které tělo zatěžují, což způsobuje únavu. Detoxikace je pak způsobem, jak se s únavou vypořádat a znovu načerpat energii. Provést ji na podzim, je zcela v souladu s přírodou, která se chystá ke spánku. Protože stejně jako své tělo čistíme před spaním zvenku, je žádoucí pročistit jej také zevnitř.

Přínos podzimní detoxikace

Podzimní detoxikace má řadu výhod. Nedostatek slunce a sychravé dny vyvolávají podzimní únavu, která může zapříčinit melancholii, někdy až deprese. Pomocí detoxikace dodáte tělu energii a povzbudíte jej. Posílíte svou imunitu, což se vám s příchodem chřipkového období a nachlazení bude hodit, podpoříte svůj metabolismus a navíc zmírníte zažívací obtíže.

Začněte s podzimní detoxikací již dnes

Možností, jak se detoxikovat, je spousta. Ideální je vsadit na osvědčený a kvalitní přípravek, se kterým detoxikaci zvládnete raz dva. Skvělou volbou je doplněk stravy Tree3Chlorella s obsahem unikátní kombinace chlorelly, zeleného čaje a kurkuminu. Kurkumin má silné antioxidační účinky, stejně jako extrakt zeleného čaje. Tree3Chlorella pomáhá díky obsažené biomase chlorelly odstranit škodlivé látky, těžké kovy a zároveň posílit vitalitu organizmu.

Hit letošní podzimu: DETOX


11.10.2019, | Rubrika: KRÁSA A SEX | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Doporučujeme

Elasti-Q Exclusive krém proti striímElasti-Q Exclusive krém proti striím
Bojuje proti vzniku strií a navíc pomáhá zneviditelnit i strie už vzniklé. Je obohacen o účinné látky pupečník a kozinec, které regenerují a zklidňují kůži a zároveň zvyšují pevnost pokožky. » více o produktu

 
Anketa

Co vám pomáhá v boji s únavou?

Archiv anket