Dejte STOP vypadávání vlasů

Dejte STOP vypadávání vlasů

Vypadává ti víc než sto vlasů denně? Kdo by se s tím každý den počítal, ale jedno je jisté. Pokud trpíš nadměrným vypadáváním vlasů, poznáš to snadno i bez počítání. Pokud máš strach, že zanedlouho nebudeš potřebovat ani kartáč na vlasy, vsaď na Capillus šampon s kofeinem a zastav padání vlasů.

Je dokázáno, že vlasy padají více mužům než ženám, nicméně postupné řídnutí a vypadávání vlasů je pro většinu z nás velmi citlivým tématem a ženy, lépe řečeno ženská psychika tento jev snáší mnohem hůře než mužská.

Nejčastějšími důvody, proč vlasy padají, je hned několik. Hlavně za to však může dědičnost, stres, nějaké onemocnění, hormonální výkyvy, nedostatek železa, poruchy štítné žlázy apod. Takže pokud kamkoliv se podíváš (na hřebenu, na svetru, na polštáři, na zemi v koupelně) vidíš popadané vlasy, začni jednat, protože padání se dá zabránit.

Dejte STOP vypadávání vlasů

Samozřejmě nejdůležitější je najít příčinu padání vlasů a pracovat na jejím odstranění. Druhým důležitým krokem je začít o své vlasy pečovat kvalitním šamponem. NOVÝ Capillus šampon s kofeinem s unikátním složením byl vyvinut speciálně pro šetrné mytí vlasů a účinné ošetřování pokožky hlavy při problémech s nadměrným padáním vlasů.

Šampon obsahuje vysoký podíl kofeinu a zázvor, jež stimulují prokrvení pokožky. Dále konopný olej a kopřivu pro zlepšení výživy vlasové pokožky. Při dlouhodobém používání Capillus šamponu s kofeinem dochází k omezení nadměrného vypadávání vlasů, zlepšuje se jejich vzhled i celková kondice.

Stop nadměrnému vypadávání vlasů díky Capillus šamponu s kofeinem.

Dejte STOP vypadávání vlasů


27.10.2017, | Rubrika: BOJ S VĚKEM | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Více informací
Doporučujeme

CannamediQ® OrtopedenCannamediQ® Ortopeden
je jedinečný doplněk stravy s konopím, mimořádně vysokým obsahem glukosaminu a extraktem kurkumy pro podporu dobrého stavu a posílení celého pohybového aparátu. » více o produktu

 
Anketa

Jaký nejčastější dárek na Vánoce věnujete svým rodičům?

Archiv anket