Přírodní kosmetika pro intimní hygienu

Přírodní kosmetika pro intimní hygienu

Problémy s vaginálními záněty a infekcemi se mezi ženami nahlas moc neřeší. Pro většinu dam je toto téma tabu, o kterém se nechtějí bavit ani s nejlepšími kamarádkami. Intimní problémy však není radno podceňovat, a to nejen u žen, ale i mužů. Jestliže jimi trpíte i vy, zbavte se jich účinnou přírodní silou. Správnou hygienou intimních partií dosáhnete nejen lepšího pocitu ze sebe samých, ale také k bezproblémo­vému sexu.

Důvody vzniku

Ženské tělo je natolik dokonalé, že intimní partie dokáže často chránit samo. Tato přirozená obranyschopnost ale může být někdy oslabena. Menstruace, dlouhodobý stres, užívání antibiotik a hormonální antikoncepce či časté návštěvy bazénu a saun mnohou narušit přirozené prostředí intimních míst a přivodit potíže. Nejen v těchto případech je důležité dodržovat správnou intimní hygienu. Místo po parfemovaných a chemických sprchových gelech, které jsou pro tyto partie naprosto nevhodné, sáhněte raději po kosmetice na přírodní bázi.

Přírodní kosmetika pro intimní hygienu

Máme řešení

Ideálním řešením, které je ověřeno mnoha ženami, je Intime NEW konopná mycí emulze od značky Cannaderm s novou recepturou pro příjemnější užívání. Kromě konopného oleje a konopného extraktu obsahuje Intime také grepová semínka, panthenol, tyminán a mateřídoušku. Mírně kyselé pH emulze nenarušuje přirozené prostředí sliznic, ale šetrným způsobem o něj pečuje.

Proč zrovna Intime?

Díky přírodní receptuře upravuje Intime celkový stav sliznice intimních partií. Nejenže mírní pocity svědění a pálení při akutních problémech, ale přispívá také k odolnosti sliznice proti opakovaným obtížím. Díky šetrnému složení, jež je opatřeno certifikací přírodní kosmetiky, mohou mycí emulzi používat i nastávající maminky. Mycí emulzi Intime je vhodná nejen pro ženy, ale také pro muže.

Natřete to nepříjemným mykózám a vyzkoušejte Intime mycí emulzi od značky Cannaderm.

Přírodní kosmetika pro intimní hygienu


15.11.2019, | Rubrika: KRÁSA A SEX | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Více informací
Doporučujeme

CannamediQ® OrtopedenCannamediQ® Ortopeden
je jedinečný doplněk stravy s konopím, mimořádně vysokým obsahem glukosaminu a extraktem kurkumy pro podporu dobrého stavu a posílení celého pohybového aparátu. » více o produktu

 
Anketa

Jaký nejčastější dárek na Vánoce věnujete svým rodičům?

Archiv anket