Více informací Více informací

Jak po čtyřicítce vyzrát na vrásky

Jak po třicítce vyzrát na vrásky

Vrásky a jemné linky – to jsou nejčastější známky stárnutí pokožky. Pleť vám tímto neúprosným způsobem chce naznačit, že už nejste nejmladší. Počet, hloubka i čas, kdy se vrásky objeví, jsou však otázkou především vašich zvyků a zlozvyků. Je tedy pouze na vás, zda s vráskami v určitém věku bojovat či ne. Pokud bojovat chcete, přinášíme vám rady, čeho se vyvarovat a na co naopak při péči o pleť nezapomínat.

Nemžourat

Ke tvorbě vrásek je nejcitlivější jemná oblast okolo očí. Opakované pohyby v podobě mžourání do slunce tak snadno způsobí, že se na tomto místě vrásky vytvoří nebo dokonce prohloubí. Nikdy proto při slunečních dnech nezapomínejte na sluneční brýle. Ve dnech, kdy je slunce ostré příliš, pak namažte pokožku i ochranným krémem, díky němuž zabráníte vysušování pleti a ztrátě její pružnosti.

Jak po třicítce vyzrát na vrásky

Kvalitní a dlouhý spánek

Spánek je nejlepší plastický chirurg! Během něj se totiž obnovují kožní buňky a pleť je tak zářivější a pevnější. Pokud je spánek krátký či nekvalitní, dochází k nadměrné produkci stresového hormonu kortizolu, který pleť negativně ovlivňuje. Spěte proto alespoň 7 hodin denně a choďte do postele co nejdřív. To co naspíte před půlnocí, se totiž počítá dvojnásob.

Pečujte o svou pleť

Byla jste dříve zvyklá na to, že se o pleť nemusíte prakticky nijak starat? Po třicítce na to zapomeňte, protože bez důkladné péče o pokožku to prostě nepůjde. Každý večer si pečlivě ale zároveň opatrně odličte obličej a zvolte krém či olej, který zaručí pleti dostatečnou hydrataci.

Skvělým pomocníkem vám bude krému Regenerace značky Cannaderm, jehož složení je zcela přírodní, přizpůsobené zvýšeným nárokům zralé pleti. Díky 27 % konopného oleje, hřebíčku, badyánu a tea tree poskytuje Regenerace pleti jedinečnou výživu, hydrataci a ochranu. Blahodárný lecitin reguluje přirozené pH pokožky a znatelně redukuje vrásky. Krém Regenerace získal díky svému složení značku CPK® bio – Certifikovaná přírodní bio kosmetika.

Jak po čtyřicítce vyzrát na vrásky


6.3.2019, | Rubrika: BOJ S VĚKEM | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Doporučujeme

Elasti-Q Exclusive krém proti striímElasti-Q Exclusive krém proti striím
Bojuje proti vzniku strií a navíc pomáhá zneviditelnit i strie už vzniklé. Je obohacen o účinné látky pupečník a kozinec, které regenerují a zklidňují kůži a zároveň zvyšují pevnost pokožky. » více o produktu

 
Anketa

Co vás na sklonku léta trápí nejvíce?

Archiv anket