Více informací Více informací

Známe tajemství, jak být nejen o Vánocích krásná

Známe tajemství, jak být nejen o Vánocích krásná

Pečení cukroví, nakupování dárků, uklízení a příprava domácnosti na Vánoce. Všechny tyto situace se pevně pojí s předvánočním časem, který je tak plný stresu a napětí. A právě stres vede k markantnímu vypadávání vlasů. Naštěstí se však jedná pouze o přechodný stav, který se dá řešit. Stačí se jen zastavit a udělat si chvilku pro sebe. Je to velmi jednoduché, inspirujte se níže uvedenými radami.

Nemusíte stihnout vše

Krásné Vánoce nejsou přece jen o tom, zda bude vše 100%. Ve chvíli, kdy se nebudete cítit ve své kůži, to stejně nakonec nebude ono. Myslete tedy především na to, že Vánoce dělá spokojená rodina a ne deset druhů cukroví, výzdoba v každém pokoji a umytá okna. Místo úklidu věnujte svou energii dětem, manželovi či přátelům. Uvidíte, že to nebude promarněný čas.

Známe tajemství, jak být nejen o Vánocích krásná

Dělejte to, co vás baví

Ano, pomáhat druhým je sice záslužná činnost, ale nejste přece superžena. I vy se potřebujete někdy zastavit a dělat věci, které baví především vás a ne jen vaše blízké. Udělejte si proto alespoň jeden den pro sebe. Zajděte si na masáž, sejděte se s kamarádkou u dobré kávy, vyzkoušejte lekci jógy nebo si užijte večer na nějaké kulturní akci. Po takovém dni se stres z vašeho těla vyplaví a vy budete opět plná elánu.

Upravte svůj jídelníček

Vánoční čas je odjakživa spojený s nabýváním váhy. Předejděte tomuto tragickému scénáři včasnou úpravou jídelníčku. Dbejte hlavně na dostatek vitamínů a minerálů, které v těchto hektických dnech vaše tělo tolik potřebuje. Vydatná a pestrá strava totiž urychluje regenerační procesy v organizmu, což ocení nejen vaše vlasy, ale také oslabený imunitní systém.

Známe tajemství, jak být nejen o Vánocích krásná

Krásné vlasy bez námahy

Ne všechny potřebné vitaminy, které vlasy potřebují pro svou krásu, zdraví a růst, lze však doplnit vhodným stravováním. Pokud chcete dát své hřívě opravdu maximální péči, vyzkoušejte doplněk stravy Reneval Neo obsahující vyvážené množství minerálů, vitaminů a nenasycených kyselin, které udržují kvalitu vlasů. Přípravek zároveň využívá unikátní technologicky vyvinutou směs STOP-LOSS-HAIR complex TM, která se skládá z esenciálních aminokyselin, biotinu, L-tyrosinu, kyseliny panthotenové, kyseliny listové a zinku. Díky biotinu a zinku Reneval Neo omezuje vypadávání vlasů, podporuje normální růst vlasů a zabraňuje jejich lámání.

Známe tajemství, jak být nejen o Vánocích krásná


20.12.2017, | Rubrika: KRÁSA A SEX | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Doporučujeme

Elasti-Q Exclusive krém proti striímElasti-Q Exclusive krém proti striím
Bojuje proti vzniku strií a navíc pomáhá zneviditelnit i strie už vzniklé. Je obohacen o účinné látky pupečník a kozinec, které regenerují a zklidňují kůži a zároveň zvyšují pevnost pokožky. » více o produktu

 
Anketa

Zasáhla vás už letos chřipková epidemie?

Archiv anket