Více informací Více informací

I po Vánocích můžete mít krásné vlasy a štíhlou postavu

Zázrak: Krásné vlasy a štíhlá postava po Vánocích!

Stres z vánočních příprav, obavy, že se dětem nebudou líbit dárky, rodinné návštěvy plné zmatků a křiku. Do toho všeho plno cukroví a dalších dobrot, kterým nejde odolat. Vánoční svátky dávají zabrat nejen psychice, ale především vašim vlasům a postavě.

Psychický nápor velice negativně ovlivňuje především kvalitu vašich vlasů. Dochází k jejich markantnímu vypadávání a vlasy ztrácejí nejen objem, ale i lesk. Nebojte, tento stav je pouze přechodný a lze jej celkem jednoduše řešit. Stačí, když se budete o své vlasy starat.

Bylinková maska

Pro snížení vypadávání vlasů je základem komplexní péče. Nestačí pouze šampony a kondicionéry, ale důležité jsou i vlasové masky. Ty nejlepší jsou provoněné bylinkami. Smíchejte v mixéru snítku rozmarýnu a snítku máty se 3 lžícemi olivového oleje a velkým kelímkem bílého jogurtu. Masku naneste na vlhké vlasy a následně zabalte hlavu do mokrého a horkého ručníku. Po 20 minutách masku opláchněte a vlasy umyjte šamponem. Pokud tuto péči budete svým vlasům dávat pravidelně, určitě brzy uvidíte výsledek.

Maximální péče pro vaše vlasy

Zázrak: Krásné vlasy a štíhlá postava po Vánocích!

Dejte svým vlasům maximální péči a vyzkoušejte i doplněk stravy Reneval Neo. Přípravek obsahuje vyvážené množství minerálů, vitaminů a nenasycených kyselin, které udržují kvalitu vlasů. Zároveň využívá unikátní směs STOP-LOSS-HAIR complex TM, která se skládá z esenciálních aminokyselin, biotinu, L-tyrosinu, kyseliny panthotenové a listové a zinku. Díky biotinu a zinku omezuje vypadávání vlasů, podporuje normální růst vlasů a zabraňuje jejich lámání.

Kila dolů díky skořici

A pokud jste si letos dala jako své novoroční předsevzetí shodit nějaké to kilo, máme pro vás řešení také. Vyzkoušejte například skořici, která mimo jiné přispívá ke snazšímu hubnutí. Skořice totiž čistí střeva od parazitů a nežádoucích mikroorganizmů. Díky tomuto pročištění dochází k lepšímu vstřebávání živin a k dokonalejšímu trávení jídla, přičemž se tělo zároveň efektivněji zbavuje škodlivých látek.

Chytře na redukční dietu

I po Vánocích můžete mít krásné vlasy a štíhlou postavu

Zkuste vyzrát na redukční dietu chytře a spolehněte se na tradiční přípravek UniLakt. UniLakt skořice jsou vlákninové tablety obsahující probiotickou kulturu a řasu chlorellu, která napomáhá k upravení trávení a zažívání. Přípravek je obohacen také o vitamin C pro udržení normální funkce imunitního systému, jenž bývá vlivem nevhodného stravování často oslaben. V tomto doplňku stravy naleznete právě zmíněnou skořici podporující odbourávání tuků a usnadňující trávení.

I po Vánocích můžete mít krásné vlasy a štíhlou postavu

I po Vánocích můžete mít krásné vlasy a štíhlou postavu


9.1.2018, | Rubrika: KRÁSA A SEX | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Doporučujeme

Elasti-Q Exclusive krém proti striímElasti-Q Exclusive krém proti striím
Bojuje proti vzniku strií a navíc pomáhá zneviditelnit i strie už vzniklé. Je obohacen o účinné látky pupečník a kozinec, které regenerují a zklidňují kůži a zároveň zvyšují pevnost pokožky. » více o produktu

 
Anketa

Zasáhla vás už letos chřipková epidemie?

Archiv anket