Otěhotněte přirozenou cestou a bez hormonů!

Otěhotněte přirozenou cestou a bez hormonů!

Početí miminka bývá někdy dlouhý a psychicky náročný proces. Pokud se snažíte s partnerem otěhotnět, nenechávejte vše náhodě a řádně své tělo připravte. Nový rok je pro změnu životosprávy i celého života to nejlepší období.

Přestat kouřit, omezit pití alkoholu, změnit jídelníček, více se hýbat a dát se do psychické pohody – tyto věci jsou pro ulehčení početí naprostou samozřejmostí. Ale co takhle jít ještě dál a změnit svůj život i v jiných stránkách?

Co takhle hormonální antikoncepce?

Hormonální pilulky dělají s vaším tělem ty největší divy, které nejsou vždy jen pozitivní. První věcí je určité pohodlí, kvůli němuž se ženy rozhodnou antikoncepci nasadit. Stačí jedna tabletka ráno či večer a jste chráněna nejen před nechtěným otěhotněním, ale i před nepravidelnou periodou. Méně se však mluví o tom, jaký má antikoncepce vliv na psychiku. Hormony totiž ovlivňují vaši náladu, cítění a také chuť na sex.

Ano orgazmu!

Otěhotněte přirozenou cestou a bez hormonů!

Nejenže hormonální pilulky potlačují sexuální apetit, ale jsou zodpovědné i za utlumení touhy a vzrušení. Nejnovější výzkumy ukazují, že při užívání hormonální antikoncepce produkují játra více globulinu, který na sebe váže testosteron. A právě testosteron je zodpovědný nejen za větší touhu, ale hlavně za dosažení orgazmu. Ve chvíli, kdy se však naváže na globulin je velká pravděpodobnost, že k očekávanému vrcholu nedojde.

Antikoncepci již od začátku?

Hlavním účelem hormonální antikoncepce je zabránění ženám v otěhotnění. Pro většinu žen je tak naprosto normální, že užívají hormony již od začátku svého sexuálního života. Poté, co antikoncepci vysadí, však mohou mít problém ihned počít. Díky vysazení hormonů totiž dojde k rozhození ženského cyklu, jehož úprava může trvat delší čas. Jak být tedy tělu i po vysazení antikoncepce nápomocna, aby snaha otěhotnět byla jednodušší?

Přirozené početí bez hormonů

Otěhotněte přirozenou cestou a bez hormonů!

Mnoha ženám se osvědčil jedinečný doplněk stravy Fertility Blend® pro ženy, v jehož složení naleznete zinek, který přispívá k přirozené plodnosti a reprodukci, vitamin B6 pro regulaci hormonální aktivity a také kyselinu listovou, jež přispívá k běžnému metabolismu homocysteinu. Protože je snaha o dítě psychicky náročná, nabízí tento pomocník také vitamin B12 a hořčík pro normální psychickou činnost. Produkt Fertility Blend® je ověřen klinickou studií provedenou americkými lékaři ze Stanford University School of the Medicine. Varianta produktu Fertility Blend® pro páry obsahuje rovněž balení pro muže, v němž se nachází vysoká koncentrace zinku, jenž přispívá k normální spermatogenezi. Obě varianty obsahují patentově chráněné složení.

Otěhotněte přirozenou cestou a bez hormonů!


23.1.2020, | Rubrika: NAŠE DĚTI | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Více informací
Doporučujeme

De-press De-press
osvědčený doplněk stravy, který byl vyvinut pro dosažení dobré nálady, duševní a fyzické pohody, snížení únavy a vyčerpání a vyrovnání se s pocity úzkosti a stresu. » více o produktu

 
Anketa

Co vám pomáhá v boji s únavou?

Archiv anket