Více informací Více informací

Pro lepší trávení i hubnutí

Pro lepší trávení i hubnutí

Potíže s trávením potrápí během života každého člověka. Nejčastěji je to pak ve chvíli, kdy se snaží zhubnout a změní tak razantně svou životosprávu. Ve většině případů mají problémy s trávením naštěstí rychlý průběh. Co však dělat, když se objevují během diety pravidelně?

Problémy související s trávením bývají většinou zapříčiněny životním stylem, na kterém se podepisuje řada nežádoucích faktorů. Nejčastěji se jedná o stres, nedostatek pohybu, nekvalitní spánek nebo nepravidelnou a nevyváženou stravu. Doplňte si jídelníček o účinné pomocníky, kteří jsou přínosní nejen pro správné trávení, ale jsou užiteční i během redukční diety.

Bez vlákniny to nepůjde

Pro lepší trávení i hubnutí

O vláknině by se dalo říci, že je jakýmsi hnacím motorem pro veškeré trávicí procesy v našem těle. Její dostatečné množství v organizmu má velmi pozitivní vliv nejen na peristaltiku střev, ale také na vázání nepotřebných či toxických látek, které se uvolňují při procesu trávení. Jen díky vláknině se dostanou z těla. Doporučuje se také jako účinná prevence civilizačních chorob, srdečních onemocnění, při léčbě zácpy a syndromu podrážděného střeva. Také pokud se snažíte zhubnout, zařaďte vlákninu do svého jídelníčku. V žaludku totiž vytváří pocit sytosti. Nejvíce ji obsahují celozrnné potraviny, ořechy, zelenina a ovoce.

Zázrak jménem skořice

Skořice to nejsou pouze Vánoce a cukroví. Toto jedinečné koření má totiž řadu pozitivních účinků i pro trávení a hubnutí. Skořice totiž čistí střeva od parazitů a nežádoucích mikroorganizmů. Díky tomuto pročištění dochází k lepšímu vstřebávání živin a k dokonalejšímu trávení jídla, přičemž se tělo zároveň efektivněji zbavuje škodlivých látek.

Vitamin C pro zdravé bříško

Pro správnou funkci metabolismu aminokyselin je nezbytný především vitamin C. Ten je důležitý i pro udržení normální funkce imunitního systému, který bývá při dietách a nevhodném stravování často oslaben. Najdete ho v převážně citrusových plodech, šípcích, rakytníku či zelí.

Chytře na trávení i redukční dietu

Pro lepší trávení i hubnutí

Pokud jste se s novým rokem rozhodli držet redukční dietu či upravit trávení, vsaďte na tradiční český doplněk stravy UniLakt. UniLakt skořice jsou vlákninové tablety obsahující probiotickou kulturou a řasu chlorellu, která napomáhá k upravení trávení a zažívání. Přípravek je obohacen také o vitamin C pro udržení normální funkce imunitního systému, jenž bývá vlivem nevhodného stravování často oslaben. Navíc v tomto doplňku stravy naleznete právě skořici, jež podporuje odbourávání tuků a usnadňuje trávení. Rovněž můžete vyzkoušet i další příchutě Unilaktu – klasik a čoko.

Pro lepší trávení i hubnutí


24.1.2018, | Rubrika: KRÁSA A SEX | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Doporučujeme

Elasti-Q Exclusive krém proti striímElasti-Q Exclusive krém proti striím
Bojuje proti vzniku strií a navíc pomáhá zneviditelnit i strie už vzniklé. Je obohacen o účinné látky pupečník a kozinec, které regenerují a zklidňují kůži a zároveň zvyšují pevnost pokožky. » více o produktu

 
Anketa

Zasáhla vás už letos chřipková epidemie?

Archiv anket