Nekašlete na okolí, ani na svou imunitu

Nekašlete na okolí ani na svou imunitu

Období chřipek a nachlazení je definitivně tady! Česko hlásí chřipkovou epidemii a je jen otázkou času, kdy kašel či jiné nachlazení dožene i vás. Nenechte se kašlem omezovat a nechte si poradit, jak na něj.

Řekněme si to na rovinu – kašel je otravný v každém období. Natož v zimě, kdy se k němu připojují i další symptomy nachlazení. Nemůžete při něm pořádně spát, neustále rušíte všechny kolem sebe a přitahujete na sebe pozornost tím nejméně vhodným způsobem. Příčinou kašle bývá nejčastěji nachlazení nebo infekce horních cest dýchacích, kdy dochází k podráždění sliznice a nadměrné tvorbě hlenu, který se snažíme z těla dostat právě kašlem. Ať už vás trápí kašel suchý nebo vlhký, je nejlepší užívat sirupy s vhodnou kombinací bylin.

Na suchý a vlhký kašel

STOPKAŠEL® Medical sirup Dr. Weiss je zdravotnický prostředek pro dospělé i děti, který obsahuje unikátní kombinaci účinných bylinných extraktů s násobným efektem 5 bylin, které zklidňují podrážděný krk, ulevují při kašli a omezují tvorbu hlenu.

Nekašlete na okolí ani na svou imunitu

Pro vaše nejmenší

Speciálně pro děti od jednoho roku pak byla vyvinuta varianta STOPKAŠEL sirup Dr. Weiss® PRO DĚTI s extrakty z jitrocele, bazalky, mateřídoušky, šípku a slézu, která jako jediný bylinný přípravek obsahuje také beta-glukany a selen pro podporu imunitního systému dětí, takže působí rychleji a účinněji. Má velmi příjemnou chuť, která dětem usnadňuje jeho užívání Tento doplněk stravy je však vhodný nejen pro vaše nejmenší, ale také pro těhotné a kojící ženy.

Znovu plni sil a elánu

Pro snadnější rekonvalescenci má Dr. Weiss připraven i doplněk stravy STOPBACIL sirup Dr. Weiss® obsahující jedinečnou směs bylinných extraktů AlpiniumTM s násobným efektem 10 bylin, jako např. echinacea a ženšen. Ty posilují imunitu a povzbuzují organizmus při únavě a vyčerpání.

Navštivte svou lékárnu a žádejte v ní bylinné pomocníky proti suchému i vlhkému kašli či oslabené imunitě.

Nekašlete na okolí, ani na svou imunitu


28.2.2020, | Rubrika: ZDRAVÍ RODINY | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Více informací
Doporučujeme

Vlasové hnojivoVlasové hnojivo
je unikátní doplněk stravy s aminokyselinami, MSM a biotinem přinášející účinnou pomoc v boji s nadměrným vypadáváním a ztrátou vlasů, jejich pomalým růstem a špatnou kvalitou. » více o produktu

 
Anketa

Máte rádi zimu?

Archiv anket