Více informací Více informací

Úleva a osvěžení pro vaše oči

Úleva a osvěžení pro vaše oči

Zrak nám zprostředkovává tři čtvrtiny informací o vnějším světě. Díky našemu uspěchanému a ne vždy zdravému způsobu života dochází ke zvýšení zrakové zátěže, která naše oči značně vyčerpává. Unavené oči nám poté nejen špatně slouží, ale především na nás prozradí, že nejsme zrovna v nejlepší kondici. Salátová okurka na očích je sice fajn trik, ale co dělat s unavenými oči například v práci, kdy se okurka na očích nehodí?

Jak se projevují unavené oči

To že na své oči nakládáte více než je zdrávo, poznáte snadno. V prvních momentech oči začnou svědit či pálit. Často se může také stát, že na konci dne už nebudete moci ani řádně zaostřit. Tyto problémy jsou však krátkodobé a většinou po vydatném spánku vymizí. Co vám však po přílišné námaze zraku zůstane, jsou kruhy pod očima, oteklé oční váčky či dokonce vznik mimických vrásek. Všechny tyto projevy by pro vás měly být varovným signálem, že i o oči je potřeba se řádně starat.

Úleva a osvěžení pro vaše oči

Najděte řešení

Pro rychlou úlevu je hlavní změnit aktivitu vašich očí. Přestaňte se dívat do počítače či do jiného chytrého zařízení a věnujte se pro změnu činnostem, při nichž oči tolik nenamáháte. Pokud práci na počítači ukončit zcela nemůžete, zkuste ji alespoň přerušit a své oči jednoduše procvičit. Jednou za hodinu odvraťte zrak od monitoru a zostřujte na ostatní předměty v kanceláři nebo za oknem. Tato oční gymnastika pomůže nejen od únavy, ale také procvičí váš zrak. Pokud vás trápí dlouhodobá únava očí, objevte sílu masáže očního okolí či obkladů z bylinek.

Rychlá pomoc z lékárny

Dopřejte svým očím zaručenou úlevu díky produktům Ocutein® z prémiové řady Da Vinci Academia:

Ocutein® Sensigel je hydratační oční gel s okamžitým osvěžujícím a zpevňujícím účinkem, který byl speciálně vyvinut pro každodenní péči o pleť kolem očí. Světlík lékařský a kofein působí proti únavě, otokům očí a kruhům pod očima. Kyselina hyaluronová regeneruje a hydratuje pokožku, díky čemuž se redukují mimické vrásky a pleť se zpevňuje. Účinné složky ve spojení s masáží pomocí roll-on aplikátoru ještě účinněji posilují kožní mikrocirkulaci a poskytují tak okamžitou úlevu.

Úleva a osvěžení pro vaše oči


2.3.2018, | Rubrika: BOJ S VĚKEM | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Doporučujeme

Imunit 5PreveMaxImunit 5PreveMax
Doplněk stravy obsahující vitamin C, B6 a selen pro přirozenou funkci imunitního systému, snížení míry únavy a vyčerpání a ochranu buňky před škodlivými radikály. Účinek již po 5 minutách od užití. » více o produktu

 
Anketa

Používáte na podzim imunitní přípravky?

Archiv anket