Okamžitě krásnější a zářivější pokožka?

Okamžitě krásnější a zářivější pokožka?

Inteligence, humor, kouzlo osobnosti, krásné vlasy a zářivá pleť. Těchto pět věcí zaručeně zaujme každého muže. S prvními třemi se musíte narodit a s vlasy si poradí váš kadeřník. Ale co dělat proto, abyste měla sametovou a krásnou pleť? Poradíme vám zázrak, který vaši pokožku prozáří okamžitě.

BigBao baobabový olej

BigBao je 100% přírodní baobabový olej nejvyšší certifikované bio kvality, který má na pokožku přímo zázračné účinky. Nejen že vaši pleť důkladně zvláčňuje, hydratuje a vyživuje, ale zároveň pokožce navrací pružnost a přispívá k její regeneraci. Pleť je po aplikaci okamžitě krásnější a zářivější. Olej také intenzivně redukuje známky stárnutí pleti, jako jsou vrásky a jemné linky. Velkou výhodou je, že BigBao baobabový olej je vhodné nejen na pleť, ale také na tělo a poškozené konečky vlasů.

Proč zrovna baobabový olej?

Okamžitě krásnější a zářivější pokožka?

Baobabový olej je rostlinný olej zlaté barvy, který je lisovaný ze semen tropického stromu baobabu, jež se sklízejí tak, aby nedošlo k poškození těchto stromů. Nejvyšší kvality dosahuje baobabový olej lisovaný za studena. V takovém případě v něm totiž zůstávají zachovány všechny cenné látky a vitaminy. Vyznačuje se tak například vysokým podílem kyseliny palmitové a linolové, které zvyšují pružnost pleti a intenzivně ji hydratují. Olej je bohatý také na vitaminy A a C, jež zpomalují proces stárnutí pokožky. Právě obsahem vitaminu C se olej odlišuje od arganového nebo olivového oleje. Ne nadarmo se proto baobabovému oleji přezdívá tekuté zlato.

Okamžitě krásnější a zářivější pokožka?


27.3.2018, | Rubrika: BOJ S VĚKEM | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Více informací
Doporučujeme

CannamediQ® OrtopedenCannamediQ® Ortopeden
je jedinečný doplněk stravy s konopím, mimořádně vysokým obsahem glukosaminu a extraktem kurkumy pro podporu dobrého stavu a posílení celého pohybového aparátu. » více o produktu

 
Anketa

Jaký nejčastější dárek na Vánoce věnujete svým rodičům?

Archiv anket