Více informací Více informací

Snažíte se o miminko? Začněte už při sexu!

Snažíte se o miminko? Začněte už při sexu!

Úspěšné početí miminka ovlivňuje celá řada faktorů. Životospráva, pohyb na čerstvém vzduchu, odpočinek atd. Jedním z hlavních faktorů je i samotný pohlavní styk. I při něm se totiž lze zaměřit na úspěch, a to volbou sexuální pozice. Důležité však také je, co dělat po samotném aktu. Čtěte dále a dozvíte se, jak se správně chovat při sexu i po něm.

Zezadu

Hlubokou penetraci a dokonalé přiblížení penisu k děložnímu čípku zajišťuje také poloha, kdy je žena na čtyřech a muž za ní. Ještě dokonalejší je, pokud máte dělohu v retroverzi, tedy přehnutou dozadu. Díky tomuto záklonu je průnik penisu velice hluboký a spermie se tak snáze dostanou tam, kam mají. Což je přesně to, co potřebujete, když chcete zvýšit svou šanci na otěhotnění.

Misionář

Snažíte se o miminko? Začněte už při sexu!

Misionář je poloha, při níž nic neriskujete, ale také nic neztratíte. Právě naopak. Při této pohodlné pozici totiž dochází k ideálnímu přiblížení těl, kdy se penis dostává velmi blízko k děložnímu čípku. Pokud chcete šanci na oplodnění zvýšit, podložte si během styku pánev polštářem. Docílíte tak správného úhlu a spermie budou mít cestu volnou. Zajímavostí je, že poloha se takto nazývá podle misionářů, kterým pohlavní styk připadal hříšný a sex jim sloužil pouze k jednomu – k otěhotnění. Již tehdy tedy patřila tato sexuální pozice mezi nejúčinnější.

Žena nahoře

Pozice, kdy žena na partnerovi sedí či leží, není zrovna ideální, protože spermie putují proti zákonům gravitace. Tedy nahoru místo dolů. Odborníci však tuto polohu ženám doporučují, a to z jednoho prostého důvodu – je pro většinu dam nejpříjemnější. Ženy se v takovém případě nejvíce uvolní, což je pro podporu početí to nejlepší, co může být.

A jak podpořit početí po sexy?

Důležité je si zapamatovat, že partnerovou ejakulací nic nekončí. Dobré je, když muž drží penis ještě nějakou dobu uvnitř pochvy, aby uniklo pouze minimum spermií. Po styku byste se pak neměla odebrat hned do sprchy, ale vydržet alespoň 15 minut v klidové pozici. Pro maximalizaci účinku zvedněte po sexu nohy do výšky. Tím zamezíte vytečení spermatu z vašeho těla.


14.5.2018, | Rubrika: KRÁSA A SEX | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Doporučujeme

Imunit 5PreveMaxImunit 5PreveMax
Doplněk stravy obsahující vitamin C, B6 a selen pro přirozenou funkci imunitního systému, snížení míry únavy a vyčerpání a ochranu buňky před škodlivými radikály. Účinek již po 5 minutách od užití. » více o produktu

 
Anketa

Používáte na podzim imunitní přípravky?

Archiv anket