Čtyři nejčastější důvody vypadávání vlasů

Čtyři nejčastější důvody vypadávání vlasů

Vypadávání vlasů v malém rozsahu je proces, který je pro vlasy přirozený. Denně vypadne člověku okolo 100 až 150 vlasů. Pokud jste ale zaregistrovala, že vaše vlasy padají ve větším množství než dříve, může být něco v nepořádku. Víme nejen to, jaké jsou nejčastější příčiny nadměrné ztráty vlasů, ale známe i řešení, které dá vaše vlasy zase zpátky do pořádku.

Stres

Vypjaté situace jako nemoc v rodině, propuštění z práce, rozvod či zkouškové období stojí za náhlým vypadáváním vlasů asi nejčastěji. Většinou vás ztráta vlasů nezastihne přímo v momentě největšího stresu, ale až měsíc po něm. Pokud tedy víte, že podobnou situací procházíte, připravte se již předem.

Čtyři nejčastější důvody vypadávání vlasů

Hormonální změny

Ať už se jedná o těhotenství, pubertu či menopauzu, všechna tato období přináší obrovské změny ve vašem těle. Jednou z nich může být i postupný úbytek vlasů či celková ztráta jejich kvality. V takovém případě zvolte šetrnou péči v podobě vhodných šamponů a kondicionérů, doplňte potřebné živiny a nezoufejte. Jakmile se hormony ustálí, stav vlasů se zpravidla zlepší.

Nedostatek výživových látek

Upřímně, kolik z nás si denně hlídá příjem všech potřebných látek? Vlasy jsou na nedostatek živin obzvlášť citlivé, proto se na nich nevhodné stravovací návyky či diety podepisují velmi rychle. A jaké látky jsou vlastně klíčové? Jsou to především biotin, zinek, křemík, síra a aminokyseliny.

Pozor na culíky

Není žádným překvapením, že i vy sama můžete svým vlasům pořádně ublížit. Nejčastěji pak pevně utahovanými culíky či násilným rozplétáváním drdolů. Dobrotu nedělá ani časté žehlení a barvení vlasů či špatně zvolená vlasová kosmetika. Kvůli nim dochází k poškození vlasových folikulů, které způsobuje nadměrný úbytek vlasů.

Řešení v podobě doplňku stravy

Trápí vás přílišné vypadávání vlasů? Našla jste se v některé uvedené příčině? Začněte se svými vlasy něco dělat a vyzkoušejte doplněk stravy Vlasové hnojivo, které obsahuje unikátní kombinaci látek potřebných pro správný růst a kvalitu vlasových buněk. Díky vysokému obsahu křemíku a síry Vlasové hnojivo rychle a účinně redukuje nadměrné vypadávání vlasů a podporuje jejich růst i kvalitu. V unikátním složení najdete také vysoké dávky aminokyselin, vitaminů a minerálů, které jsou klíčové pro stav vlasů a vlasové pokožky.

Husté složení Vlasového hnojiva zaručuje hustý výsledek pro vaše vlasy.

Čtyři nejčastější důvody vypadávání vlasůVlasové hnojivo 150 tablet


14.8.2020, | Rubrika: KRÁSA A SEX | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Více informací
Doporučujeme

Ocutein ALLERGO oční kapky 15ml DaVinci AcademiaOcutein ALLERGO oční kapky 15ml DaVinci Academia
Ocutein® Allergo jsou hydratační a lubrikační oční kapky, které poskytují úlevu a osvěžení očí při symptomech alergií a senné rýmy. » více o produktu

 
Anketa

Slavíte MDŽ?

Archiv anket