Více informací Více informací

Rady našich babiček, jak nejrychleji otěhotnět

Rady našich babiček, jak nejrychleji otěhotnět

Rozhodla jste se, že chcete s partnerem založit rodinu, ale čekání na miminko se čím dál tím více prodlužuje? Přečetla jste si už mnoho článků a tipů, ale stále nic nepomáhá? Co takhle se podívat do minulosti a vyzkoušet rady našich babiček, které pomohly už ne jedné mamince k vytouženému miminku?

Babskými radami se označují metody a postupy, jak podomácku vyřešit určitý problém. V minulosti tyto „návody“ vymýšlely a šířily babky kořenářky, proto označení babské rady. Doporučení, která jsou většinou založena na jednoduchém principu, jsou velice často účinná. A to z jednoho prostého důvodu, jsou totiž ověřena již několika generacemi.

Síla bylinek

Bylinky jsou skvělým pomocníkem při kdejaké zdravotní komplikace. Výjimkou není ani neplodnost. Úspěšnému početí může pomoci například kontryhel, který posiluje ženské pohlavní orgány a příznivě působí také proti potratům. Vyzkoušejte proto kontryhelový čaj, do nějž můžete přidat i meduňku, která uklidní váš nervový systém. Mezi další bylinky napomáhající k snadnějšímu otěhotnění jsou maliník, šalvěj, heřmánek a kotvičník – ten je vhodný i pro partnera, jelikož zkvalitňuje spermie.

Káva pro muže

Ke zkvalitnění, nabuzení a zrychlení spermií pomůže i káva, nebo jakýkoliv nápoj bohatý na kofein. Některé babské rady tvrdí, že pokud muž vypije 2 hodiny před pohlavním stykem šálek kávy, spermie se dokonce zmnoží. Kromě kofeinu je údajně pro spermie dobré i to, když muž v době snažení zvýší příjem vitaminu C a zinku. Nejvíce zinku najdete například v dýňových semínkách nebo v kakau.

Čokoláda pro ženy

Rady našich babiček, jak nejrychleji otěhotnět

Žádná žena by v době, kdy se snaží o miminko, neměla pohrdnout dobrou hořkou čokoládou. V obsaženém kakau, kterého by v čokoládě mělo být co nejvíce, se totiž objevuje právě výše zmíněný zinek, jenž přispívá k přirozené plodnosti a reprodukci. Ne nadarmo se pak také říká, že čokoláda je zlepšovač nálady. Může za to hořčík, který napomáhá k psychické rovnováze. Ta je v době, kdy se déle snažíte o dítě také důležitá.

Pro oba – Fertility Blend

Pokud nezabírají ani babské rady doporučujeme vám mnoha ženami osvědčený doplněk stravy Fertility Blend®, který je ve svém segmentu – přirozené početí – doslova jedničkou na trhu v USA. Doplněk stravy zakoupíte ve svých lékárnách, a to i ve variantě pro páry, kde naleznete balení pro ženu i pro muže.

Rady našich babiček, jak nejrychleji otěhotnět


20.6.2018, | Rubrika: ZDRAVÍ RODINY | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Doporučujeme

Imunit 5PreveMaxImunit 5PreveMax
Doplněk stravy obsahující vitamin C, B6 a selen pro přirozenou funkci imunitního systému, snížení míry únavy a vyčerpání a ochranu buňky před škodlivými radikály. Účinek již po 5 minutách od užití. » více o produktu

 
Anketa

Používáte na podzim imunitní přípravky?

Archiv anket