Pro lepší trávení i hubnutí

Pro lepší trávení i hubnutí

Potíže s trávením potrápí během života každého člověka. Nejčastěji je to pak ve chvíli, kdy se snaží zhubnout a změní tak razantně svou životosprávu. Ve většině případů mají problémy s trávením naštěstí rychlý průběh. Co však dělat, když se objevují během diety pravidelně?

Problémy související s trávením bývají většinou zapříčiněny životním stylem, na kterém se podepisuje řada nežádoucích faktorů. Nejčastěji se jedná o stres, nedostatek pohybu, nekvalitní spánek nebo nepravidelnou a nevyváženou stravu. Doplňte si jídelníček o účinné pomocníky, kteří jsou přínosní nejen pro správné trávení, ale jsou užiteční i během redukční diety.

Bez vlákniny to nepůjde

Vláknina je hnacím motorem pro veškeré trávicí procesy v těle. Její dostatečné množství v organismu má velmi pozitivní vliv nejen na peristaltiku střev, ale také na vázání nepotřebných či toxických látek, které se uvolňují při procesu trávení. Doporučuje se také jako účinná prevence civilizačních chorob, při léčbě zácpy a syndromu podrážděného střeva. Vláknina je rovněž skvělým pomocníkem při hubnutí, jelikož vytváří pocit sytosti. Nejvíce ji obsahují celozrnné potraviny, ořechy, zelenina a ovoce.

Pro lepší trávení i hubnutí

Skořice

Pozitivní účinky na trávení a hubnutí má také skořice. Ta totiž čistí střeva od parazitů a nežádoucích mikroorganizmů. Díky tomuto pročištění dochází k lepšímu vstřebávání živin a k dokonalejšímu trávení jídla. Nezapomínejte ani na pravidelný příjem potravy, dostatečný příjem tekutin a na procházky na čerstvém vzduchu.

Vitaminu C není nikdy dost

Zažívání vylepší také vitamin C, který je nezbytný pro správnou funkci metabolizmu aminokyselin. Céčko je důležitý i pro udržení normální funkce imunitního systému, který bývá při dietách a nevhodném stravování často oslaben. Najdete ho v převážně citrusových plodech, šípcích, rakytníku či zelí.

Všechno v jednom produktu

Vyzkoušejte doplněk stravy UniLakt skořice – vlákninové tablety obsahující probiotickou kulturu a řasu chlorellu, která napomáhá k upravení trávení a zažívání. V tomto jedinečném doplňku stravy naleznete také výše zmíněnou skořici, jež podporuje odbourávání tuků a usnadňuje trávení, a v neposlední řadě také vitamin C.

Pro lepší trávení i hubnutíUniLakt skořice - CHYTŘE NA REDUKČNÍ DIETU


24.4.2020, | Rubrika: KRÁSA A SEX | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Více informací
Doporučujeme

CannamediQ® OrtopedenCannamediQ® Ortopeden
je jedinečný doplněk stravy s konopím, mimořádně vysokým obsahem glukosaminu a extraktem kurkumy pro podporu dobrého stavu a posílení celého pohybového aparátu. » více o produktu

 
Anketa

Jaký nejčastější dárek na Vánoce věnujete svým rodičům?

Archiv anket