Více informací Více informací

Bojujete ustavičně s ručičkou na váze a marně uvažujete nad tím, jak hubnutí podpořit? Vsaďte na účinné látky, které vám v honbě za krásnými křivkami pomohou. Níže naleznete výčet velmi účinných látek, které podporují likvidaci nenáviděných tuků!

Dejte tělu správný impulz k nastartování hubnutí

Zelený čaj Zelený čaj je oblíbený díky schopnosti podpořit snížení hmotnosti při dietě, napomoci spalování tuků a snížit chuť k jídlu. Navíc pomáhá zrychlit metabolismus, což při hubnutí oceníte. Účinnou složkou je polyfenol EGCG, který je obsažen v zeleném, bílém a v menší míře i černém čaji a je tedy možné jej konzumovat běžným pitím čaje.

Guarana Je oblíbená pro účinky povzbuzující hubnutí, schopnost zrychlit metabolismus, podpořit spalování tuků a omezit pocity hladu. Guarana je plodem jihoamerické dřeviny, která se těší velké oblibě i u původních indiánských obyvatel.

Synefrin Synefrin je látka získávaná z hořkých pomerančů. Oblibě se těší především proto, že napomáhá regulaci tělesné hmotnosti, podporuje metabolismus a spalování tuků. Dobře známé jsou synergické účinky synefrinu a kofeinu, proto se často doporučuje užívat tyto látky společně.

L-karnitin L-karnitin se dlouhá léta těší své oblibě v oblasti fitness a formování postavy.

Ženšen Ženšen pomáhá zvýšit fyzickou výkonnost a napomáhá udržovat optimální vytrvalost, pocity energie a vitality, proto je vhodný především pokud v rámci diety neřešíte jen jídelníček, ale zařadili jste také zvýšenou míru pohybu.


23.11.2018, | Rubrika: KRÁSA A SEX | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Doporučujeme

GinkgoMAX + LecitinGinkgoMAX + Lecitin
Doplněk stravy GinkgoMAX + Lecitin z prémiové řady Da Vinci Academia, který díky unikátní kombinaci Ginkgo biloby a Lecitinu udržuje paměť v kondici a pozitivně působí na myšlenkovou koncentraci. » více o produktu

 
Anketa

Co vám pomáhá v boji s únavou?

Archiv anket