Více informací Více informací

Jděte eleganci naproti!

Jděte eleganci naproti!

První dojem je velice důležitý. Vzhled je zkrátka naší vizitkou. Proto se i do práce nezapomínejte nalíčit podle aktuálních trendů. Pamatujte, že líčení by mělo být decentní, ale ani výraznějším barvám se vyhýbat nemusíte, když víte, jak na to!

Pleť a oči umí uhranout

Základem úspěchu je perfektní pleť. Naneste na obličej podkladovou bázi, korektor a make-up, který překryjete pudrem. Poté na horní víčka těsně nad řasy udělejte černé linky, které protáhnete do stran. Díky tomu získá oko mandlový tvar. Následně na horní pohyblivé víčko a pod oko naneste krémové stíny. Nadočnicový oblouk zvýrazněte béžově-oranžovým stínem. Nejdůležitějším krokem je aplikace světlé linky na vnitřní sliznici víček. Tento krok vám zajistí, že se vaše oči doslova otevřou. Obočí zvýrazněte pomocí hnědých stínů. Řasenku nanášejte od kořínků ve dvou vrstvách. Nikdy zapomínejte nalíčené řasy pročesat speciálním kartáčkem, aby se nepřilepily.

Rty podtrhnou ženskou krásu

Nebojte se rudého odstínu, který ženskost a eleganci umí podtrhnout jako nic. Nejprve vykreslete rty konturovací tužkou ve stejném odstínu, čímž docílíte nejen perfektního tvaru, ale zamezíte nežádoucímu rozpíjení rtěnky. Pozor! Kontura vždy musí působit přirozeně. Poté rtěnku pečlivě na rty naneste štětečkem a rty jemně obtiskněte do ubrousku, aby se rtěnka zafixovala. Na lícní kosti naneste v meruňkovém odstínu tvářenku, kterou vystínujete do ztracena. Celkový dojem líčení by měl pak vypadat velmi čistě, decentně a krásně žensky.

Vlasy jsou korunou ženské krásy

Ať už jsou dlouhé nebo krátké, vždy by měly být lesklé, pevné a plné zdraví. Pokud již dlouhodobě pozorujete, že nevypadají nejlépe, je čas věnovat jim zvýšenou míru pozornosti. Začít byste měly výběrem správného šamponu. Proto neváhejte a zamiřte do lékárny pro unikátní novinku DonnaHAIR® PERFECT – regenerační šampon, který je určen pro každodenní péči o poškozené a namáhané vlasy se sklonem k třepení a lámání. V jeho složení naleznete kreatin, keratin a elastin, které obnovují, posilují a dodávají objem a lesk vašim vlasům. Šampon obsahuje také extrakt z Green tea, který vlasy chrání před degenerativními vlivy jako je barvení, fénování či žehlení, a navíc také před slunečním zářením, mrazem a cigaretovým kouřem.

Jděte eleganci naproti!


15.7.2019, | Rubrika: KRÁSA A SEX | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Doporučujeme

Elasti-Q Exclusive krém proti striímElasti-Q Exclusive krém proti striím
Bojuje proti vzniku strií a navíc pomáhá zneviditelnit i strie už vzniklé. Je obohacen o účinné látky pupečník a kozinec, které regenerují a zklidňují kůži a zároveň zvyšují pevnost pokožky. » více o produktu

 
Anketa

Co vám pomáhá v boji s únavou?

Archiv anket