Více informací Více informací

Přestaňte hubnout do plavek a zhubněte už napořád

Přestaňte hubnout do plavek a zhubněte už napořád

Poslední dny před dovolenou bývají hektické a stresující. V práci musíte dohánět resty na poslední chvíli, doma připravovat vše na hladký průběh odjezdu a do toho při balení věcí zjišťujete, že vám vlastně vůbec nic nesedí a vše je zase o číslo menší. Ale jak je to možné? Vždyť letos jste zase hubla do plavek…

JO-JO efekt

Každý rok to samé, v zimě hubnete a v létě se místo sexy bikin schováváte v jednodílných plavkách. Bohužel tento fakt je zcela normální a nejste jediná, kdo jo-jo efekt zažil. Často se totiž stává, že po redukci hmotnosti přiberete ještě více kilogramů, než se vám podařilo s dietou shodit. Možná si teď připadáte trochu jako na houpačce, ze které nemůžete vystoupit, a vaše psychika a sebevědomí dostávají těžké rány. Zkuste se přes to přenést a svou frustraci z nevydařeného zimního hubnutí převést na energii pro hubnutí další.

Vše začíná v hlavě

Právě psychické rozpoložení vám v redukci váhy pomůže někdy více než diety a cvičení. Je vaše hlava opět připravena se sebou něco dělat? V tom případě začněte hned teď a nečekejte na konec dovolené či prázdnin. Vytyčte si jasné cíle a ty si poctivě zapište, ať je máte stále na očích. Pokud už máte pár pokusů o zhubnutí za sebou, tak už i víte, co vaše tělo platí a co vám naopak nesvědčí. To je vaše výhoda v dalším boji s kily navíc.

Přestaňte hubnout do plavek a zhubněte už napořád

Léto nabízí moře možností

Ať se to nemusí zdát, léto je ideálním obdobím pro začátek vašeho hubnutí. Krásné počasí a doba volna totiž nabízí nepřeberné množství aktivit, jež perfektně doplní odlehčenou stravu, kterou volíte v létě tak nějak samozřejmě. Odborníci se shodují, že jednou z nejlepší aktivit pro hubnutí je plavání, jelikož se hodí i pro lidi s velkou nadváhou, pro které je například běh kvůli nadměrné zátěži kloubů nevhodný. Málokdo ví, že snáz se hubne v teplejší vodě. Studená voda naopak vede v první fázi k vytvoření vrstvičky tuku, takže se vaše hmotnost může i přechodně zvýšit.

Potraviny, které vám ulehčí

Každý, kdo už někdy hubnul, ví, že základem diety by měla být vláknina. Už jste však slyšeli o konjakové vláknině? Konjak neboli glukomannan roste hlavně v Asii a jeho kořeny se již v minulosti využívaly k udržení či snížení hmotnosti. Odborníci se shodují, že přítomnost konjaku v trávicím traktu vyvolává pocit sytosti a snižuje chuť k jídlu.

Další potravinou, která pomáhá při hubnutí, je zelený čaj. Ten totiž obsahuje látku EGCG, která urychluje metabolizmus a podporuje spalování tuků. Zelený čaj můžete užívat v tradiční podobě nápoje nebo vyzkoušet jeho extrakt. Aby vám energie vydržela co nejdéle, zařaďte do svého jídelníčku také ženšen, který zvyšuje pocit energie a podporuje výdrž. Navíc stejně jako konjak snižuje chuť k jídlu.

Vše v jednom a ještě něco navíc

Přípravek Lipoxal Effect obsahuje nejen konjak, zelený čaj a ženšen, ale navíc ještě guaranu, L-karnitin a synefrin. Obsažený extrakt zeleného čaje napomáhá efektivně spalovat tuky a snižovat chuť k jídlu, guarana omezuje nepříjemné pocity hladu, které často doprovázejí redukční diety, a společně se synefrinem navíc podpoří proces hubnutí a spalování tuků. Tento doplněk stravy je tak skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí tentokrát dotáhnout hubnutí do úspěšného cíle a konečně opravdu zhubnout.

Přestaňte hubnout  do plavek a zhubněte už napořád


23.7.2019, | Rubrika: KRÁSA A SEX | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Doporučujeme

Elasti-Q Exclusive krém proti striímElasti-Q Exclusive krém proti striím
Bojuje proti vzniku strií a navíc pomáhá zneviditelnit i strie už vzniklé. Je obohacen o účinné látky pupečník a kozinec, které regenerují a zklidňují kůži a zároveň zvyšují pevnost pokožky. » více o produktu

 
Anketa

Co vám pomáhá v boji s únavou?

Archiv anket