Vlasy V PLNÉ SÍLE s hustým složením a hustým výsledkem!

Vlasy V PLNÉ SÍLE s hustým složením a hustým výsledkem!

Bohaté a krásné vlasy – takové nikdy nevyjdou z módy. Jenže zima zdravým vlasům zrovna dvakrát nepřeje. Ať už se jedná o ukrývání kštice pod čepicí, nedostatek vitamínu na talíři či pouze jen o špatnou péči, vlasy se snadno připraví o objem a lesk. Jak tomu zabránit?

Na začátku zimy je určitý úbytek vlasů zcela normální. Stejně jako zvířatům vypadává kožich, aby jej záhy nahradila zimní srst, tak také vlasy prochází přirozeným procesem obnovy. Důležité je, aby byly v pořádku folikuly, z nichž vlasy vyrůstají. Tyto váčky, ve kterých se nachází vlasové cibulky, jsou napojeny na cévní zásobování, a proto se k nim informace z krve dostávají velmi rychle. Pokud je vše, jak má být, vlasy jsou brzy nahrazeny novým přírůstkem.

Proč vlasy volají S.O.S.?

V případě, že vám hříva řídne stále víc a její stav se nelepší, je vhodné zapřemýšlet, zda jste v poslední době neprošli větším stresem. Právě ten se totiž na kvalitě vaší kštice a kůže velmi negativně podepisuje. Dalšími důvody, proč vás vlasy opouštějí, může být hormonální nerovnováha, ať už po porodu, nebo jako předzvěst přechodu, komplikace se štítnou žlázou či přechozená chřipka. V případě, že jste v poslední době nasadili dietu nebo radikálně změnili jídelníček, může být i toto příčina.

Masáže na vlasové nesnáze

Nejen příjemná, ale i prospěšná je pravidelná masáž hlavy, jelikož podpoří prokrvení kůže, a tím usnadní živinám cestu k vlasovým folikulům. Jak na to? Položte na čelo všech deset prstů a krouživými pohyby masírujte hlavu až k týlu a zase zpátky.

Doplňte vlasům látky, které potřebují

Nedostatek bílkovin a železa ve stravě může vést k oslabení a vypadávání vlasových vláken, takže vlasy jsou mnohem jemnější a mají tendence se lámat. Zaměřte svou pozornost proto na potraviny obsahující železo, vitamin C, hořčík, selen, zinek, křemík. Velmi důležité jsou také aminokyseliny, nebo vitamíny skupiny B.

Když vitaminy z potravy nestačí, zamiřte do lékárny!

Výbornými výsledky se pyšní inovativní přípravek Vlasové hnojivo, který obsahuje unikátní kombinaci látek potřebných pro správný růst a kvalitu vlasových buněk. Díky vysokému obsahu biotinu, křemíku a síry, jež je známá jako minerál krásy, Vlasové hnojivo rychle a účinně redukuje nadměrné vypadávání vlasů, podporuje jejich růst a kvalitu. Ve složení tohoto doplňku stravy najdete vysoké dávky aminokyselin, vitaminů a minerálů, které jsou klíčové pro stav vlasů a vlasové pokožky. Vlasové hnojivo pomůže navrátit vašim vlasům přirozenou hustotu a kvalitu.

Vlasy V PLNÉ SÍLE s hustým složením a hustým výsledkem!


13.1.2020, | Rubrika: KRÁSA A SEX | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Více informací
Doporučujeme

CannamediQ® OrtopedenCannamediQ® Ortopeden
je jedinečný doplněk stravy s konopím, mimořádně vysokým obsahem glukosaminu a extraktem kurkumy pro podporu dobrého stavu a posílení celého pohybového aparátu. » více o produktu

 
Anketa

Jaký nejčastější dárek na Vánoce věnujete svým rodičům?

Archiv anket