Chytře na redukční dietu

Chytře na redukční dietu

Pokud chcete zhubnout, je dobré evidovat si záznamy o jídle, protože je dokázáno, že budete hubnout rychleji a váhu si déle udržíte. Vedení záznamu o vašem stravování pomáhá identifikovat možné emocionální spouštěče. Přináší pár tipů, jak se přiblížit k vysněné váze.

AUTEM NA VEČÍRKY

Zkuste se dobrovolně obětovat a odřídit cestu z party domů. Vyhnete se tak konzumaci velkého množství kalorií, které se skrývají v alkoholu.

SPÁNEK JE ZÁKLAD

Řada studií poukazuje na jasnou souvislost mezi nedostatkem spánku a následným rizikem nadváhy. V případě, že spíte málo anebo máte nekvalitní spánek, je tělo více unavené a hůř se donutí cvičit nebo udržovat dietní plán.

NAUČTE SE POČÍTAT KALORIE

Existuje řada aplikací, které vám přepočítají kalorie. Právě díky nim poznáte, kolik kalorií mají vaše oblíbené potraviny. Když víte, že vaše oblíbená laskomina vás bude stát hodinu na běžícím páse, určitě promyslíte, zda by obyčejné jablko nestačilo.

NEVAŽTE SE MOC ČASTO

Pokud jste na své domácí váze téměř chronicky závislí, máme pro vás radu – zbrzděte. Opravdu stačí, když se budete vážit jednou týdně. Ideálně se na váhu postavte vždy v pondělí. Právě to pro vás může být motivace, abyste nehřešili během víkendu.

OMEZTE TELEVIZI

Pasivní sledování televize není nic, co by vám pomohlo zatočit s nadbytečnými kilogramy. Nedívejte se tedy na televizi více než 10 hodin týdně.

NEPOLEVUJTE O VÍKENDU

Pokud vaše hubnoucí předsevzetí marně bojuje s „víkendovým“ odporem k dietnímu režimu, zkuste si na volné dny naplánovat fyzickou aktivitu. S rodinou a přáteli vyrazte do přírody na procházku, nebo na kolo.

CHYTRÝ POMOCNÍK Z LÉKÁRNY

Pokud se snažíte zbavit nadbytečných kil, tak právě pro vás je určen osvědčený tradiční český přípravek UniLakt skořice. Jedná se o vlákninové tablety obsahující probiotickou kulturu a řasu chlorellu, která napomáhá k úpravě trávení a zažívání. V tomto jedinečném doplňku stravy naleznete také skořici, jež podporuje odbourávání tuků a usnadňuje trávení. V neposlední řadě je přípravek obohacen o vitamin C, který udržuje normální funkci imunitního systému. Právě ten bývá vlivem nevhodného stravování často oslaben. Unikátnost přípravku je dána zastoupením jak rozpustné, tak nerozpustné vlákniny.

Chytře na redukční dietu


12.2.2020, | Rubrika: KRÁSA A SEX | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Více informací
Doporučujeme

CannamediQ® OrtopedenCannamediQ® Ortopeden
je jedinečný doplněk stravy s konopím, mimořádně vysokým obsahem glukosaminu a extraktem kurkumy pro podporu dobrého stavu a posílení celého pohybového aparátu. » více o produktu

 
Anketa

Jaký nejčastější dárek na Vánoce věnujete svým rodičům?

Archiv anket