Početí není jen zábava a požitek!

Početí není jen zábava a požitek!

Početí je velkým zázrakem. V okamžiku, kdy se rozhodnete založit rodinu a připravit tělo na těhotenství, je potřeba se připravit na řadu změn, které nejsou pouhým okem viditelné, ale přesto probíhají.

Plánování miminka je pro většinu párů velkou událostí. Některé dvojice mají to štěstí, že ke všemu přijdou bez jakékoli námahy nebo nadměrného snažení. Jsou ovšem i dvojice, které nemají zrovna na růžích ustláno. Dopředu nikdy nelze odhadnou, kam který pár bude patřit, a proto je potřeba raději připravit co nejlepší podmínky k tomu, aby vše probíhalo hladce.

Na startovní čáře – po vysazení antikoncepce!

V případě, že žena vysadila antikoncepci, je důležité si uvědomit, že tělo prochází úplně novou fází. Zažívá změny spojené se správným nastartováním menstruačního cyklu přírodní cestou, na kterou už dávno zapomnělo. U většiny žen trvá až 2 běžné cykly, než naběhnou do přirozeného rytmu po vysazení používané antikoncepce. Proto nezoufejte, když se nezadaří na první dobrou.

Zelená pro kyselinu listovou!

Ženy se často chybně domnívají, že pokud se dostavuje krvácení, je vše připraveno k početí. Krvácení není ovšem směrodatný ukazatel, jelikož menstruace se dostavuje i bez dozrání vajíčka. Pro ověření, zda vaječníky opravdu fungují, je vhodné provádět měření bazální teploty, používat ovulační testy či absolvovat ultrazvukové vyšetření. Pokud je vše v tomto směru v pořádku, je dobré začít doplňovat kyselinu listovou. Někdy se dokonce doporučuje užívat ji už půl roku před vysazením hormonální antikoncepce, aby se zajistil správný vývoj plodu. Kyselinu listovou můžete dodat tělu konzumací zelené zeleniny, kde ale není zcela zajištěno pokrytí denní doporučené dávky.

Pomocník, který mnoha ženám pomohl ke štěstí

V lékárně je volně prodejný doplněk stravy Fertility Blend pro ženy s ověřeným účinkem, který k nám přicestoval z USA, a právě zde je také dlouhodobou jedničkou na trhu v tomto segmentu. Fertility Blend pro ženy obsahuje patentově chráněné a bezpečné složení. Jeho druhou nedílnou součástí je také vitamínová složka. Díky unikátnímu patentovému složení je vhodné jej užívat jako doplněk při hormonální léčbě i v době těhotenství, a to dokonce až do 12. týdne. Na základě klinické studie zlepšuje Fertility Blend pro ženy klíčové fyziologické faktory, které jsou u ženy nezbytné pro dobrou plodnost. Tato studie proběhla v roce 2006 v USA. Celkem se jí účastnilo 93 zdravých žen, které se pokoušely po dobu 6 – 36 měsíců otěhotnět. U žen s kratšími menstruačními cykly a užívajících tohoto přípravku došlo k výraznému prodloužení cyklu. U žen s delšími cykly došlo ke zkrácení průměrné délky cyklu. A co je nejdůležitější – po 6 měsících otěhotnělo 32 % žen.

Početí není jen zábava a požitek!


24.3.2020, | Rubrika: KRÁSA A SEX | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Více informací
Doporučujeme

Liquido RadicalLiquido Radical
Liquido Radical je maximálně účinný zdravotnický prostředek v péči o vlasy a pokožku hlavy při výskytu vší a hnid. » více o produktu

 
Anketa

Musíte nosit v zaměstnání roušku?

Archiv anket