Konopná úleva pro citlivá záda a bolestivé klouby!

Konopná úleva pro citlivá záda a bolestivé klouby!

Jestliže se vaše kolena, kyčle, kotníky, záda či svaly ozývají čím dál více, vězte, že je potřeba se těmto potížím postavit čelem. Společně se zvýšenou námahou, při sportu, ale také s rostoucím věkem se naše klouby opotřebovávají a potřebují potřebnou péči, aby mohly plnit své poslání.

Jestliže i vy cítíte, že se vás dlouhodobé potíže se zády a klouby rovněž týkají, je potřeba se více zaměřit na aktivity, které vám je pomohou postupně odstranit. O které jde, vám prozradíme právě zde!

Chůze vám nastartuje „fyzičku“

Chůze je nejpřirozenější pohyb pro člověka. Udržuje vás v dobré kondici a přispívá k dobré náladě. Obyčejná chůze je sice skvělá relaxace, ale dobrou fyzickou formu vám nezajistí. Pro to, abyste se dostali do dobré kondice je potřeba udělat alespoň 10 000 kroků za den. Jedná se o trasu asi 7 kilometrů.

Plavání pro uvolnění

U plavání je potřeba vybrat vhodný plavecký styl. Zvednutá brada a strnulý krk rozhodně bolavým zádům neprospějí. Vhodné je se zaměřit také na cvičení v bazénu, které je speciálně určeno pro uvolnění svalů a zad.

Dopřejte si masáž

Tento druh příjemné relaxace je výborný také jako prevence. Dobře zvolené masáže účinně odstraňují ztuhlost a bolestivost svalstva. Navíc tělu dopřejete i potřebnou míru odpočinku a užijete si čas pouze pro sebe.

Generace „bolavých“ zad sází na konopí!

Bolavá záda bývala dříve spojovaná s vyšším věkem. To už ale dnes rozhodně neplatí, jelikož na citlivost zad a boleti kloubů si stěžují mnozí třicátníci. Tyto problémy jsou zapříčiněny především „pohodlným“ životním stylem, kdy nejvíce zabrat dostává právě páteř a zádové svaly.

Zamiřte do lékáren, kde si určitě vyberete pomocníka přesně pro vás Jestliže vás již delší dobu trápí bolesti, ztuhlost a přetížení pohybového aparátu, pak rozhodně vyzkoušejte chladivé konopné mazání Mentholka, která rychle a účinně uleví při potížích s namoženými svaly, ztuhlými klouby i bolestech zad. Originální receptura s konopným olejem, jedlí sibiřskou a směsí bylin spolehlivě zregeneruje a uleví od bolesti i přetížení a chladivý efekt mentolu příjemně osvěží unavený pohybový aparát.

Konopná úleva pro citlivá záda a bolestivé klouby!


17.7.2020, | Rubrika: ZDRAVÍ RODINY | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Více informací
Doporučujeme

DonnaHAIR FORTE DonnaHAIR FORTE
Jediná tobolka doplňku stravy DonnaHAIR® FORTE obsahuje zvýšenou dávku aminokyselin, pivovarských kvasnic a biotinu, který podporuje zdravý růst vlasů a pomáhá při lámání a třepení. » více o produktu

 
Anketa

Co byste na svém těle ráda vylepšila?

Archiv anket