Objevte kouzlo přírodních olejů

Objevte kouzlo přírodních olejů

Pomocníky v péči o pleť se v poslední době staly přírodní oleje. A není divu! Oleje jsou to nejlepší, co můžeme zařadit do naší každodenní pleťové rutiny, protože hravě strčí do kapsy kdejaké hydratační krémy.

Na své si přijde úplně každá žena s jakýmkoli typem pleti. Pleťové oleje pokožku hloubkově vyživují a dokonale zregenerují. Při výběru kosmetiky se pak zaměřte na přípravky obsahující nejen kvalitní oleje, ale i další klinicky ověřené přírodní látky, které podporují blahodárný účinek daného oleje. Vynikající omlazující účinky na pleť mají například výtažky z granátového jablka, zeleného čaje či chmele.

ARGANOVÝ OLEJ je považován za ten vůbec nejúčinější. Arganový olej pokožku hloubkově vyživuje, dokonale zregeneruje a zanechává ji sametově hebkou. Arganový olej je navíc zdrojem nenasycených mastných kyselin, antioxidantů a vitaminů, které pleť důkladně vyčistí a zklidní.

MORINGOVÝ OLEJ se používá v boji proti aknózní pleti. Nejen, že výrazně zamezuje tvorbě nového akné, ale také ošetří a redukuje jizvičky a ranky po již zahojené vyrážce. Moringový olej pleť okamžitě rozzáří a zkrášlí a je vhodný také pro odlíčení pleti, protože je šetrný k pokožce a má regenerační účinky.

JAK OLEJE APLIKOVAT?

Ačkoliv se to nezdá, olej sám o sobě vysušuje, a proto je důležité olej aplikovat na lehce navlhčenou pleť. Olej naneste kapátkem na dlaň, kde jej třením zahřejte a krouživými pohyby vmasírujte do pleti.

A PROČ VŮBEC DÁT PŘEDNOST OLEJI PŘED OSTATNÍ PEČUJÍCÍ KOSMETIKOU?

Je důležité nejen to, co dáváme do našeho těla, ale také na něj. Kůže vstřebává až 60% toho, co na ni naneseme, a proto bychom měli volit to nejlepší. Běžné kosmetické přípravky jsou totiž vyráběny z ropy získávaných minerálních olejů, obsahují petrochemikálie, propylen, benzen a jiné toxické, syntetické přípravky, které nemusejí být pleti vždy prospěšné. Oleje jsou přírodní výroky a svou sílu čerpají z bylinek, květů a ovoce, a proto jsou velmi prospěšné i léčbě různých kožních problémů.

Objevte kouzlo přírodních olejů

Objevte kouzlo přírodních olejů


19.11.2020, | Rubrika: KRÁSA A SEX | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Více informací
Doporučujeme

De-press De-press
osvědčený doplněk stravy, který byl vyvinut pro dosažení dobré nálady, duševní a fyzické pohody, snížení únavy a vyčerpání a vyrovnání se s pocity úzkosti a stresu. » více o produktu

 
Anketa

Co vám pomáhá v boji s únavou?

Archiv anket