NE-řešte bolest prášky! Jde to i jinak!

NE-řešte bolest prášky! Jde to i jinak!

Myslíte si, že bolest lze potlačit pouze chemickou cestou, tedy prášky? Omyl! Samozřejmě, tabletky známe všichni a někdy se na ně spoléháme více, než je zdrávo. Co ale dělat, pokud již nechcete do svého těla dostávat další a další chemii, a přesto si chcete od bolesti ulevit?

V první řadě je potřeba navštívit lékaře a zjistit samotnou příčinu bolesti. Tu je následně důležité řešit. Samotné mezidobí léčby, kdy bolest přetrvává, se každý z nás snaží řešit tak, aby si dopřál, co možná nejvíce úlevy. Často má bolest příčiny, které ani se svým lékařem nekonzultujeme.

Jeden tabletka, druhá tabletka, třetí tabletka… STOP, přestaňte si ničit tělo!

Bolest! Kdo by ji neznal? Záda, svaly, ruce, nohy, ramena… Každý si ji zažil nebo zažívá. Nejvíce nepříjemnou variantou jsou pak samotné chronické bolesti, které nás někdy provází i delší čas. Člověk má poté tendence propadat zoufalství, jelikož se nepříjemných pocitů není schopen zbavit.

Méně znamená více

Řešení pak rozhodně nepředstavuje každodenní polykání nepřeberného množství prášků na bolest. Je zcela jasné, že naše ledviny by nám za toto nerozumné řešení rozhodně nepoděkovaly. Proč tedy organizmus dobrovolně vystavovat takovému nebezpečí, když existuje mnohem pohodlnější řešení!

Východisko od nepříjemných bolestí představuje jednoduchá metoda, která se prozatím příliš nevyužívala. Na trhu se začali objevovat tzv. crystal tapy, které fungují na základě piezoelektrického jevu, který funguje velmi jednoduše. Svým impulzem dokáže přerušit informaci o bolesti, která vede z místa jejího vzniku do centra v mozku. Nejedná se skutečně o žádné obyčejné tapy, které mají za úkol oporu či zpevnění postižené oblasti. Jejich princip je zcela jiný.

Bolesti se do cesty postavil crystal tape!

Díky použitému crystal tapu zpráva o bolesti do mozku nedoputuje, a tělo ji tak vlastně nevnímá. Tento jev se používal již v samotné historii léčitelství a je popsán mnoha odbornými studiemi. Co je obsahem těchto crystal tapů? Jedná se o mikrokrystaly čistého křemíku, které po přilepení na či nad místo bolesti blokují přenos informace.

Jak crystal tape užívat?

Nesmírně důležitá je aplikace, která musí být provedena mezi bolest a dráhu přenosu bolesti směrem k hlavě. Crystal tape je nutno aplikovat vždy na či nad místo bolesti směrem k hlavě, nikdy ne pod. Nalezení správného místa pro aplikaci je nesmírně důležité pro správné fungování tohoto crystal tapu. Výhodou však je, že crystal tape se dá opakovaně přelepit v případě, že po 60 minutách po prvním nalepení nepřišla požadovaná úleva. Při správné aplikaci blokuje bolest spolehlivě. Jedinou bolestí, s kterou neumí tyto crystal tapy bojovat, je bolest hlavy a to z důvodu, že je přímo v oblasti centra v mozku. Rušení toho signálu by proto nebylo možné.

Jaké jsou výhody crystal tapu?

  • 1 crystal tape vydrží až 1 týden,
  • žádná chemie,
  • nenávykovost,
  • možnost dlouhodobého používání bez vedlejších účinků,
  • možnost opakovaně přelepit bez ztráty přilnavosti.

Zázrak z lékárny AU-MEDIC – blokátor bolesti

Pokud netoužíte neustále užívat tabletky na bolest, zkuste to jinak. Skvělé reference sklízí jedinečný AU-MEDIC blokátor bolesti. Jedná se o švédsko-finský vynález, který zmírňuje nebo odstraňuje bolest ve svalech a kloubech. Jeho výhodou je nenávykovost a vysoká bezpečnost bez nežádoucích účinků. Hlavní a jedinou účinnou složkou jsou mikroskopické krystaly čistého křemíku, které jsou umístěny ve střední části crystal tapu.

Po přilepení na či nad místo bolesti (dle návodu k použití) mikroskopické krystaly čistého křemíku piezoelektrickým jevem ruší přenos nervového signálu bolesti do mozku, a tímto fyzikálním mechanizmem účinku omezují pocit bolesti. Tento zdravotnický prostředek neobsahuje žádné chemické látky či medikamenty, které by pronikaly do pokožky, a nevyvolává žádné vedlejší účinky. Více informací naleznete na www.au-medic.cz

NE-řešte bolest prášky! Jde to i jinak!AU-MEDIC blokátor bolesti je zdravotnický prostředek, který obsahuje 4 ks crystal tapů. Každý crystal tape lze samostatně oddělit a použít. Účinnost 1 ks tapu je až *1 týden, dle místa aplikace. Každý kus odtrhněte samostatně, na místě značení.


9.4.2021, | Rubrika: ZDRAVÍ RODINY | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Více informací
Doporučujeme

CannamediQ® OrtopedenCannamediQ® Ortopeden
je jedinečný doplněk stravy s konopím, mimořádně vysokým obsahem glukosaminu a extraktem kurkumy pro podporu dobrého stavu a posílení celého pohybového aparátu. » více o produktu

 
Anketa

Jaký nejčastější dárek na Vánoce věnujete svým rodičům?

Archiv anket