Užijte si postelové radovánky bez omezení

Užijte si postelové radovánky bez omezení

Zvyšuje se spolu s venkovní teplotou i vaše vzrušení a sexuální touha? Už si ale nepamatujete, kdy naposledy jste s partnerkou prožili intimní chvilky? Nevěšte hlavu a postavte svou mužskou chloubu opět do pozoru s tím pravým pomocníkem.

Jaro sebou nepřináší jen teplé počasí, sluníčko a probouzející se přírodu. Po zimě se začíná probouzet také sexuální touha u obou pohlaví. Souvisí to s příjemnými pocity, které v nás jaro vyvolává, což se projevuje i na produkci hormonů, zejména melatoninu a feromonů, které jsou pro sexuální aktivitu klíčové.

Sexuální touha neboli libido v průběhu života kolísá. Vliv na to má řada psychických a fyzických faktorů. Z dlouhodobého hlediska mohou vést problémy s erekcí až k erektilní dysfunkci.

Co je erektilní dysfunkce

S poruchou erekce se v životě setká naprostá většina mužů. Nejčastěji se objevuje okolo 40 roku života. O erektilní dysfunkci hovoříme, pokud se u muže více než 6 měsíců vyskytuje jeden nebo více z těchto příznaků: neschopnost dosáhnout erekce, nedostatečné ztopoření penisu a neschopnost udržet erekci.

Psychické vs. fyzické příčiny poruchy erekce

Pokud muž nemá problém dosáhnout erekce masturbací nebo mívá tzv. ranní erekci, bude problém psychického rázu a nejedná se o fyzickou dysfunkci. Na vině mohou být problémy v práci, dlouhodobý stres nebo neshody v partnerském životě. K poruchám erekce však přispívá i nedostatek pohybu, nadváha a obezita, konzumace alkoholu, kouření a nedostatek spánku. Právě produkce hormonu melatoninu během spánku je klíčová pro mužské libido a jeho nedostatek může vést ke ztrátě chuti na sex.

Porucha erekce jako nežádoucí účinek léků

U některých léků na předpis se vyskytuje porucha erekce jako nežádoucí účinek. Jedná se především o léky na vysoký krevní tlak, zvýšený cholesterol nebo léky na úzkost a antidepresiva. Problémy s erekci zaznamenávají také pacienti léčící se s cukrovkou, ischemickou chorobou nebo srdeční arytmií.

Prevence erektilní dysfunkce

Pro minimalizaci rizika vzniku poruchy erekce by muži měli dodržovat vyvážený a plnohodnotný jídelníček, pravidelně cvičit, omezit konzumaci alkoholu a spát 6–8 hodin denně. Důležitá je i psychická pohoda, proto by se měli naučit odbourávat stres a problémy v práci. Pomoci jim v tom může právě sport, meditace, dechová cvičení nebo jóga.

Nebezpečí léků na předpis

Většina mužů se za své problémy s erekcí stydí a řešení hledají v zázračných a předražených lécích nakoupených na internetu. Léky na předpis však může předepsat pouze lékař a nejsou vhodné pro každého. Lidem se závažným srdečním onemocněním nebo nízkým tlakem jsou takovéto léky úplně zapovězeny. Dále také mužům s jaterní poruchou nebo těm, kteří prodělali infarkt myokardu. Proto je vhodnější užívat doplňky stravy, které jsou na přírodní bázi a tedy bez vedlejších účinků.

Spolehlivé řešení z lékárny

V lékárně vybírejte přípravky pečlivě podle složení. Významnou účinnou látkou zlepšujícími mužské libido je extrakt ze šafránu setého. Šafrán je koření a zároveň afrodiziakum, neboť pomáhá k rychlejšímu dosažení erekce a zároveň k delšímu udržení penisu ve ztopořeném stavu. Pro své prospěšné účinky je využíván také extrakt z kotvičníku zemního, který zvyšuje hladinu testosteronu v mužském těle. Testosteron je důležitý hormon právě pro prodloužení erekce. Z dlouhodobého hlediska kotvičník zemní přispívá také ke snižování předčasné ejakulace. Pozitivní účinky na zvýšení sexuální výkonnosti má i rostlina Maca z peruánských And, která je často označována jako „peruánská Viagra“. Hojně jsou používány také aminokyseliny L-citrulin a L-arginin, které zlepšují prokrvení penisu a prodlužují erekci.

Clavin – mužem hned

Všechny tyto účinné látky v sobě obsahuje přípravek Clavin® PLATINUM. Ve složení tohoto doplňku stravy naleznete směs speciálně vybraných účinných látek STIMULIN® a navíc také selen a zinek. Selen se podílí na tvorbě spermií a pomáhá ke správné činnosti cév. Zinek zvyšuje plodnost a kvalitu spermií. Clavin® PLATINUM mohou užívat všichni muži bez omezení. Díky jeho přírodnímu složení je tak zcela bez vedlejších účinků. Nestyďte se řešit problémy s erekcí a vyrazte do lékárny ještě dnes.

Užijte si postelové radovánky bez omezeníClavin® PLATINUM obsahuje galenicky upravenou směs speciálně vybraných účinných látek – STIMULIN®, jež mají velmi příznivý účinek na prokrvení penisu a erekci a vyznačují se rychlým nástupem účinku.


23.4.2021, | Rubrika: KRÁSA A SEX | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Více informací
Doporučujeme

Vlasové hnojivoVlasové hnojivo
je unikátní doplněk stravy s aminokyselinami, MSM a biotinem přinášející účinnou pomoc v boji s nadměrným vypadáváním a ztrátou vlasů, jejich pomalým růstem a špatnou kvalitou. » více o produktu

 
Anketa

Máte rádi zimu?

Archiv anket