Jak se cítit sexy?

Jak se cítit sexy?

Slyšeli jsme to už alespoň stokrát. Být sexy a přitažlivá není jen o tom, vypadat jako z časopisu. Být sexy znamená cítit se prostě dobře a pohodlně ve své vlastní kůži. Ale ne každý den se tak musíme cítit. Každá sebevíc sexy žena se může ráno probudit a při pohledu do zrcadla se cítit absolutně neatraktivně. Ale stačí pár jednoduchých triků, díky kterým budete sama pro sebe zase sexy. Zde jsou!

Již dávno neplatí, že sexy žena musí být štíhlá, mít velké poprsí, krásný zadek a dlouhé nohy. Daleko přitažlivější je sebevědomá žena, která si uvědomuje své nedostatky a cítí se sexy a krásná taková, jaká je. Nic by se však nemělo přehánět, až příliš vysoké sebevědomí je nezdravé a může působit ješitně. Je proto důležité najít si ten zdravý střed.

Buďte spokojená se svým tělem

Příroda vždy nebývá ke všem spravedlivá a každé ženě může přece jen někdy k úplné spokojenosti něco chybět. Naštěstí někdy lze přírodě trochu dopomoci. Například sen o dokonalém poprsí tak můžete proměnit realitu díky Decolen Forte. Jedná se o doplněk stravy, jehož přírodní složení ze semen vinné révy, chmelu otáčivého, sóji a extraktu ze lnu setého, chrání a podporuje zdraví prsní tkáně. Navíc má pozitivní vliv na plnost, pevnost a celkové zdraví prsou a pomáhá snížit negativní účinky hormonální nerovnováhy. Křivý či velký nos zase můžete zamaskovat make-upem a partie, které na sobě nemáte rády, zase rafinovaně skryjete oblečením tak, že odkryjete partii, kterou rády máte.

Úsměv je ten nejlepší outfit

Ne nadarmo se říká, že úsměv je ten nejlepší módní doplněk. Sluší úplně každému a jsme přirozeně přitahováni k lidem, kteří se usmívají, tudíž se jedná o skutečný faktor fyzické přitažlivosti. Naštvané nebo mrzuté výrazy obličeje fungují opačným způsobem a velmi účinně od nás lidi odhánějí. Využijte přitažlivost úsměvu, opravdu přitahuje! Především pro muže je usměvavá žena přitažlivější a veselou povahu označují za jednu z nejvíce sexy vlastností.

Nezapomínejte na vůni

„Ty ale krásně voníš.“ Věta, kterou pravděpodobně každý z nás bezpochyby slyší nejraději. Aniž bychom si to uvědomovali, vůně hraje v našem životě zásadní roli, ovlivňuje totiž celý náš život. Kromě vzhledu, vůně ovlivňuje úplně první dojem z člověka, dokáže v nás vyvolat emoce a nostalgické vzpomínky, a především nás ovlivňuje při výběru partnera. Proto bychom v žádném případě neměli podceňovat používání parfému, vůně totiž tvoří neoddělitelnou součást našeho života, ať už si to uvědomujeme nebo ne.

Upravte se a pravidelně o sebe pečujte

Pokud se chce žena cítit dobře a sebejistě, měla by být upravená. Dvojnásob to platí ve dnech, kdy se úplně sexy necítíme. Nejenže nám to zvedne náladu, ale vzhled a jeho upravenost je to, čeho si na nás druzí všimnou nejdříve. První pohled padne na vlasy, poté na pleť, upravenost nehtů a následně také na zvolené oblečení či postavu samotnou. S denní upraveností také souvisí pravidelná péče a rozmazlování se. Je na vás, jestli se raději odevzdáte do rukou odborníků, či si raději uděláte péči doma sama. Rozmazlete se kosmetikou, dopřejte si zasloužený komfort a kvalitní péči a ukažte přes krásu zvenčí, jak krásná jste zevnitř.

Jak se cítit sexy?Decolen Forte - jedinečný přípravek pro krásu a zdraví prsou. Tento doplněk stravy obsahuje složky na přírodní bázi, které jsou pečlivě vybrány a sestaveny pro všechny ženy, které chtějí komplexně pečovat o svá prsa bez chirurgických zákroků.


21.5.2021, | Rubrika: KRÁSA A SEX | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Více informací
Doporučujeme

CannamediQ® OrtopedenCannamediQ® Ortopeden
je jedinečný doplněk stravy s konopím, mimořádně vysokým obsahem glukosaminu a extraktem kurkumy pro podporu dobrého stavu a posílení celého pohybového aparátu. » více o produktu

 
Anketa

Jaký nejčastější dárek na Vánoce věnujete svým rodičům?

Archiv anket