Jak oslnit v létě úchvatným dekoltem?

Jak oslnit v létě úchvatným dekoltem?

Každá žena chce být pro své okolí atraktivní a krásná a oslnit všechny bujným dekoltem. Zejména v létě či na dovolené, kdy je nošení plavek a upnutých topů na denním pořádku. Co ale s tím, pokud vás příroda v tomto směru neobdařila dle vašich představ? Nebojte se, jde to i bez plastiky.

Nejenže je plastická operace prsou velmi nákladná, její rekonvalescence je značně bolestivá a dlouhá. Navíc se musíte potýkat s určitými omezeními, jako je např. zákaz spaní na břichu nebo vyhýbání se na několik měsíců sportu a fyzicky náročným aktivitám. Prsa navíc bývají oteklá a může trvat 6 až 9 měsíců, než se implantáty usadí a ňadra budou souměrná. Takže si na vysněný dekolt musíte docela dlouho počkat. Ženy, které podstoupily augmentaci prsou mívají také často problémy s kojením a bývají náchylnější k rakovině prsou.

Změna jídelníčku

K plnějším ňadrům vám může pomoci i změna jídelníčku. Existuje totiž řada potravin, které jsou bohaté na fytoestrogen. Ten má významný vliv na růst a plnost poprsí. Zkuste konzumovat více semínek (lněná, sezamová, slunečnicová), ryb, vajíček, luštěnin, mléka, jogurtu, mrkve, jablek, česneku a brambor. Nejvíce fytoestrogenu se nachází v sóji a sójových výrobcích, jako je tofu, tempech nebo sójové mléko. Důležité je tělu dodávat i dostatek bílkovin. Právě bílkoviny jsou velmi cenné tím, že mají schopnost vytvářet novou prsní tkáň a tu původní regenerovat. Dále hrají důležitou roli při produkci hormonů (především hormonu růstového), které mají vliv na růst prsou.

Vitaminy pro krásná ňadra

Za malým poprsím může stát i hormonální nerovnováha. Je tedy důležité dodat tělu potřebné vitaminy. V tomto případě mezi důležité vitaminy pro krásné poprsí patří vitamin A, C a B6. Vitamin A totiž podporuje regeneraci a omlazení pokožky. Obnovit kolagen pomáhá vitamin C a díky vitaminu B6 se v těle vytváří nové krevní buňky. Pokud nejste schopna přijmout potřebné vitaminy ze stravy, můžete je tělu dodat pomocí doplňků stravy z lékárny.

Posilování prsních svalů

Ke zpevnění a zvětšení poprsí vám pomůže i cvičení. Zaměřte se na posilování horní poloviny těla a zařaďte do svého tréninkového plánu např. kliky na zemi, kliky na bradlech, rozpažování s činkou v leže, motýlek, tlaky na lavici a další cviky s činkami. Důležitá je konzistentnost. Pokud budete prsní svaly posilovat pravidelně 2× týdně, určitě brzy uvidíte velkou změnu.

Masáži k plnějším ňadrům

Masáž prsou zlepšuje elasticitu kůže a zvyšuje krevní oběh, díky čemuž dochází k uvolnění hormonů, které jsou zodpovědné za růst poprsí. Masáž provádějte 2× denně, vždy ráno a večer, po dobu alespoň 30 dní. Vždy používejte masážní oleje nebo krémy, které aplikujte na žlázy okolo bradavky.

Pomocník z vaší lékárny

Viditelných výsledků lze dosáhnout i díky doplňkům stravy, které vaše přednosti zvětší a zpevní. Plnější dekolt zaznamenáte už po pár týdnech a pokud zvolíte produkt na přírodní bázi, nemusíte se bát ani nežádoucích účinků. Lékárnici doporučují doplněk stravy Decolen Forte, jehož přírodní složení ze semen vinné révy, chmelu otáčivého, sóji a extraktu ze lnu setého, chrání a podporuje zdraví prsní tkáně. Navíc má pozitivní vliv na plnost, pevnost a celkové zdraví prsou a pomáhá snížit negativní účinky hormonální nerovnováhy.

Jak oslnit v létě úchvatným dekoltem?Doplněk stravy Decolen Forte obsahuje složky na přírodní bázi, které jsou pečlivě vybrány a sestaveny pro všechny ženy, které chtějí komplexně pečovat o svá prsa bez chirurgických zákroků.


28.4.2023, | Rubrika: KRÁSA A SEX | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Více informací
Doporučujeme

Bellasin CelluSlimBellasin CelluSlim
doplněk stravy Bellasin CelluSlim přináší inovované složení tradičního přípravku Bellasin vyvinutého speciálně pro potřeby ženského organizmu po 40. roku života. » více o produktu

 
Anketa

Hubnete letos do plavek?

Archiv anket