Více informací Více informací

KRÁSA A SEX

Pomozte vlasům přežít mrazy ve zdraví

Problémy s vlasy nás většinou trápí už na podzim, kdy ve větším množství vypadávají. V zimě zase bývají matné a bez lesku. Péči o své vlasy bychom právě v tomto období měli výrazně zesílit.

Naše vlasy v zimě a mrazech volají o pomoc. Jak v chladném počasí zařídit, aby trpěly co nejméně? Chránit a vyživovat je musíme zvenku i zevnitř.

Mrazivé teploty a podmračené zimní dny neprospívají naší psychice, pleti, ani vlasům. Ty doslova trpí, když několikrát během dne změníme prostředí a z přetopených místností, kde je horký vzduch vysušuje a oslabuje, vyrážíme do teplot hluboko pod nulou. Vlasy se nám pak „odměňují“ tím, že se třepí, lámou a jsou bez lesku. Nepřidává jim ani zimní smog a nedostatek sluníčka.

Co dalšího naše vlasy zatěžuje?

Pokud své vlasy v mrazech schováváte do čepic, gratulujte si za…>> celý článek

15.2.2019, | Rubrika: KRÁSA A SEX

Obnovte partnerskou vášeň!

Máte pocit, že už ve vašem vztahu nejiskří? Necítíte to správné napětí, vytrácí se vzruch a blednou erotické prožitky? A to přesto, že se s vaším partnerem či partnerkou máte stále rádi? Nezoufejte. Přinášíme vám rady a tipy, jak oživit vztah a znovu si užívat společný sex.

Obnovte partnerskou vášeň!

Pro dobře fungující vztah je typické, že má pár alespoň…>> ce­lý článek

1.2.2019, | Rubrika: KRÁSA A SEX

Rady, jak rychleji zhubnout po Vánocích

Svátky skončily, s novým rokem už jsme se pomalu seznámili, fitness centra se zaplnila spoustou lidí plných předsevzetí o tom, jak zhubnou, změní životní styl k lepšímu, začnou sportovat.

Tipy pro rychlejší hubnutí

Chodíte také do posilovny? Do fitcentra? Chodíte běhat? Cvičíte aerobic, jógu nebo zumbu? Zkrátka, snažíte se svou postavu vycepovat, abyste mohla v létě…>> celý člá­nek

11.1.2019, | Rubrika: KRÁSA A SEX

Akné jako volání o pomoc

Akné jako volání o pomocPředstavte si pokožku, jako formulář, kam jednotlivé orgány těla vepisují své připomínky a stesky. Například játra si „stěžují“ žlutou barvou pokožky, srdce zase modrou barvou kůže v konečcích prstů, nemocná štítná žláza zase způsobuje zarudnutí dlaní a tak dále. Dokonce i akné se dá považovat za jakési volání o pomoc, zde však nikoli…>> celý člá­nek

21.12.2018, | Rubrika: KRÁSA A SEX

Zase opar? Je potřeba mu to natřít!

Zase opar? Je potřeba mu to natřít!

Nepříjemný, nevzhledný a dlouho vás doprovázející společník, který se objeví v nejméně vhodnou dobu. Pálí, tlačí, pne, štípe a obtěžuje až do zmizení. Připadává vám povědomý? Tak to asi patří mezi ty nešťastníky, jež trpí na opary.

Opar je drobný puchýřek vyskytující se nejčastěji na ústech či…>> celý článek

14.12.2018, | Rubrika: KRÁSA A SEX
 1  2 3 4  další > poslední >> (27)
Doporučujeme

Laktobacily SWISS ImunitLaktobacily SWISS Imunit
S jedinečnou účinnou složku Jogokult™ INULIN (kombinace 5 kmenů probiotických kultur + prebiotické dietní vlákniny inulin). » více o produktu

 
Anketa

Držíte často redukčí diety?

Archiv anket