Více informací Více informací

O NÁS

Milí čtenáři

Přinášíme vám na těchto stránkách zajímavé články o zdraví a také tipy, jak si dobrou kondici utužit a udržet v každém ročním období. Dočtete se o častých zdravotních potížích a nejrůznějších rizicích, ale zároveň vám nabídneme praktické rady, jak se problémů vyvarovat anebo jak je rychle a účinně řešit. Inspirovat se můžete v oblasti posílení imunity a účinného boje proti virům a bakteriím. Na těchto stránkách najdete tipy, jak úspěšně bojovat s neúprosným časem a nepoddat se stárnutí.

Své připomínky a názory ke zveřejněným tématům na webu Inspirace pro zdraví či náměty pro další rozhovory s odborníky, a také otázky pro ně můžete, posílat na adresu redakce@inspirace-pro-zdravi.cz. Nezapomeňte se zaregistrovat a soutěžit s námi o zajímavé ceny pro vás a celou vaši rodinu.

Jedno latinské přísloví říká, že „Zdraví je dobro, o němž nevíme, dokud ho neztratíme”. Myslete proto na své zdraví a pečujte o ně. Chceme být vaší stálou inspirací a také dobrým rádcem v oblasti zdraví, krásy a životního stylu.

Přejeme vám příjemné čtení a zábavu!

Vaše redakce


Kontakt:

Inspirace pro zdraví

redakce@inspirace-pro-zdravi.cz

Kubelíkova 1224/42, 130 00 Praha 3 – Žižkov

Doporučujeme

DonnaHAIR ForteDonnaHAIR Forte
Doplněk stravy se zvýšeným obsahem aminokyselin, pivovarských kvasnic a biotinu zajišťující komplexní péči o vaše vlasy. Nově s DonnaHAIR® regeneračním šamponem. » více o produktu

 
Anketa

Jaký čas vám vyhovuje více?

Archiv anket