Více informací Více informací

O NÁS

Milí čtenáři

Přinášíme vám na těchto stránkách zajímavé články o zdraví a také tipy, jak si dobrou kondici utužit a udržet v každém ročním období. Dočtete se o častých zdravotních potížích a nejrůznějších rizicích, ale zároveň vám nabídneme praktické rady, jak se problémů vyvarovat anebo jak je rychle a účinně řešit. Inspirovat se můžete v oblasti posílení imunity a účinného boje proti virům a bakteriím. Na těchto stránkách najdete tipy, jak úspěšně bojovat s neúprosným časem a nepoddat se stárnutí.

Své připomínky a názory ke zveřejněným tématům na webu Inspirace pro zdraví či náměty pro další rozhovory s odborníky, a také otázky pro ně můžete, posílat na adresu redakce@inspirace-pro-zdravi.cz. Nezapomeňte se zaregistrovat a soutěžit s námi o zajímavé ceny pro vás a celou vaši rodinu.

Jedno latinské přísloví říká, že „Zdraví je dobro, o němž nevíme, dokud ho neztratíme”. Myslete proto na své zdraví a pečujte o ně. Chceme být vaší stálou inspirací a také dobrým rádcem v oblasti zdraví, krásy a životního stylu.

Přejeme vám příjemné čtení a zábavu!

Vaše redakce


Kontakt:

Inspirace pro zdraví

redakce@inspirace-pro-zdravi.cz

Kubelíkova 1224/42, 130 00 Praha 3 – Žižkov

Doporučujeme

Imunit 5PreveMaxImunit 5PreveMax
Doplněk stravy obsahující vitamin C, B6 a selen pro přirozenou funkci imunitního systému, snížení míry únavy a vyčerpání a ochranu buňky před škodlivými radikály. Účinek již po 5 minutách od užití. » více o produktu

 
Anketa

Jste spokojená se svou postavou po Vánocích?

Archiv anket