Více informací Více informací

O NÁS

Milí čtenáři
podobně jako váš tištěný magazín Inspirace pro zdraví, přinášíme vám na těchto stránkách zajímavé články o zdraví a také tipy, jak si dobrou kondici utužit a udržet v každém ročním období. Dočtete se o častých zdravotních potížích, nemocech a nejrůznějších rizicích, ale zároveň vám nabídneme praktické rady, jak se problémů vyvarovat anebo je rychle a účinně řešit. Inspirovat se můžete v oblasti posílení imunity a účinného boje proti virům a bakteriím. Na těchto stránkách najdete tipy, jak úspěšně bojovat s neúprosným časem a nepoddat se stárnutí.

V oblasti zdraví vám poradí lékaři a další odborníci, kteří co možná nejstručněji a nejvýstižněji zodpoví otázky na zdravotní i jiná témata, jež vás opravdu zajímají. Díky internetové verzi magazínu Inspirace pro zdraví můžeme pružně reagovat na Vaše přání a zaměřit se na to, co je pro Vás aktuálně důležité.

Své připomínky a názory ke zveřejněným tématům v magazínu Inspirace pro zdraví i na webových stránkách, náměty pro další rozhovory s odborníky a také otázky pro ně můžete posílat na adresu redakce@inspirace-pro-zdravi.cz. Nezapomeňte se zaregistrovat a soutěžit s námi o zajímavé ceny pro vás a celou vaši rodinu. Již při registraci máte možnost získat zdarma účinný přípravek pro zdraví.

Jedno latinské přísloví říká, že „Zdraví je dobro, o němž nevíme, dokud ho neztratíme”. Myslete proto na své zdraví a pečujte o ně. Chceme být vaší stálou inspirací a také dobrým rádcem v oblasti zdraví, krásy a životního stylu.

Přejeme vám příjemné čtení a zábavu!

Vaše redakce


Kontaktní adresa:

Magazín Inspirace pro zdraví

redakce@inspirace-pro-zdravi.cz

Kubelíkova 1224/42, 130 00 Praha 3 – Žižkov

Doporučujeme

Liquido RadicalLiquido Radical
Liquido Radical je maximálně účinný zdravotnický prostředek v péči o vlasy a pokožku hlavy při výskytu vší a hnid. » více o produktu

 
Anketa

Jaký je tvar 7. pádu slova veš?

Archiv anket