KRÁSA A SEX

Afrodisiaka násobí sexuální prožitky

Afrodisiaka násobí sexuální prožitkyVíte, co se používá na zvýšení pohlavní touhy, sexuálního apetitu a někdy i výkonnosti? Látky nebo prostředky zvané afrodisiaka. Jejich název pochází z řečtiny, vznikl ze jména bohyně lásky, krásy a plodnosti – Afrodíté.

Ve starověku a středověku lidé na afrodisiaka nesmírně věřili,…>> ce­lý článek

8.6.2012, | Rubrika: KRÁSA A SEX

Smyslné sexuální hrátky s jídlem

Zkuste do intimních hrátek zapojit také ovoce, šlehačku, čokoládu a jiné laskominy. Vzrušující bude metoda, jakou laskominy na tělo aplikujete, i způsob jejich konzumace. Uvidíte, jak vás netradiční erotické hrátky rozpálí.

Zkusili jste si už při erotických hrátkách vychutnat lahodnou pochoutku a zároveň polaskat milované tělo? Nebojte se při milování chutných experimentů. Můžete sebe i partnera či partnerku obohatit nezapomenutelným zážitkem.

Mezi oblíbené potraviny, používané při intimních hrátkách, patří například šlehačka, med, ovoce, ale také různé krémy, džemy či tekutá čokoláda. Použít se dají i nápoje. Vyzkoušejte například šampaňské anebo míchané koktejly i s kousky ovoce. Můžete si pohrát třeba jen s kostkou ledu, kterou budete jemně přejíždět partnerova citlivá místa. Pokud nechcete využít kontrastu chladu a tepla, vyndejte ovoce…>> celý člá­nek

13.10.2011, 16:46:14 | Rubrika: KRÁSA A SEX

Na strie platí často promašťovat kůži

Strie vznikají popraskáním elastických vláken pod povrchem kůže. Stává se to při extrémním natažení kůže, tedy v době, kdy dochází k rychlému váhovému přírůstku.

Strie vznikají popraskáním svrchní části kůže obvykle při velkém a rychlém zvětšení tělesného objemu. Někdy může být jejich vznik provázen mírným svěděním. Ale často se stane, že jejich vznik vůbec nezaregistrujete. Prostě se prohlížíte v zrcadle a najednou strie objevíte. Striemi je postiženo vysoké procento populace. Na příčiny vzniku a možnou prevenci jsme se ptali MUDr. Bohumil Zálešáka, Ph.D., primáře Oddělení plastické a estetické chirurgie Fakultní nemocnice Olomouc.

Co jsou to vlastně strie?
Pajizévky jsou defekty v celistvosti a jednotné struktuře dermální vrstvy kůže doprovázené atrofií epidermis. Lapidárně se jedná…>> celý člá­nek

13.10.2011, | Rubrika: KRÁSA A SEX

S kily navíc zatočíte díky pohybu

Pokud chcete shodit pár kil, měli byste pustit z hlavy úvahy o „zázračných pilulkách“, díky nimž zhubnete bez námahy, a taky plány na radikální diety, na kterých si jen ověříte fungování tzv. jo-jo efektu. Nejlepší je upravit svůj jídelníček a začít se pravidelně hýbat a sportovat.

Víte, že v České republice má nadváhu anebo trpí obezitou 68 procent mužů a 72 procent žen? Ve srovnání s evropským průměrem jsme na tom nejhůř ze všech zemí. Lidí nespokojených se svou postavou u nás stále přibývá. Pokud také vám ukazuje Body mass index, jenž se používá jako měřítko obezity, že je vaše váha vyšší, naordinujte si to nejlepší – zajímavý sport v pravidelných dávkách.

Pokud jste se rozhodli zhubnout, nedržte žádné bláznivé diety, které vám trvalý úbytek váhy stejně většinou nezajistí. Snažte se raději vhodně změnit skladbu svého jídelníčku. Snižte příjem tučných a sladkých jídel, zmenšete porce…>> celý člá­nek

11.10.2011, 08:57:33 | Rubrika: KRÁSA A SEX

Hýčkejte své vlasy každý den

Končí nezvykle velké množství vašich vlasů denně v kartáči?  Chcete zabránit jejich padání? Vyzkoušejte například některý z účinných doplňků stravy z lékárny. Ty obsahují povzbuzující látky, jež zabraňují vypadávání vlasů.

Naše vlasy se ještě nestihly vzpamatovat z působení ostrého letního sluníčka, přitom je čeká neméně náročné podzimní a zimní období. Jak o vlasy správně pečovat? Na co si dát pozor a čím vlasům pomoci? Na nejčastější potíže a na rady pro zdraví naší „koruny krásy“ jste se ptali odbornice na vlasovou problematiku Kateřiny Grulichové.

Dá se říci, že stav našich vlasů přímo souvisí s naším psychickým a fyzickým zdravím?
Určitě. Psychika je základ, když není v rovnováze, projeví se to na vlasech i pleti, obvykle s dvou až tří měsíčním zpožděním.

S jakým typem poškození vlasů se v praxi nejčastěji setkáváte? …>> celý článek

10.10.2011, | Rubrika: KRÁSA A SEX
<< první < předchozí  31  32  33  34  35  další > poslední >> (35)
Více informací
Doporučujeme

Vlasové hnojivoVlasové hnojivo
je unikátní doplněk stravy s aminokyselinami, MSM a biotinem přinášející účinnou pomoc v boji s nadměrným vypadáváním a ztrátou vlasů, jejich pomalým růstem a špatnou kvalitou. » více o produktu

 
Anketa

Co vás na sklonku léta trápí nejvíce?

Archiv anket