Sráží vás klouby na kolena?

Sráží vás klouby na kolena?

Zdaleka už neplatí fakt, že potíže s klouby trápí především starší generaci. V důsledku sedavé práce u počítače, nerovnoměrného zatížení pohybového aparátu či velkého stresu se problémy týkají již každého druhého Čecha, a to bez ohledu na věk. Bývá tedy zcela normální, že i relativně mladému člověku dělá problém vstát ze židle, vyjít více schodů či krátká procházka.

Aby vaše klouby, šlachy a svaly byly plně funkční, je potřeba se o ně pravidelně a pečlivě starat. Důležitý je především pravidelný pohyb, každodenní protahování a především vyvážená strava, díky níž do svého těla dostanete látky, jež jsou pro klouby klíčové. Pokud si příjem těchto látek chcete usnadnit, zaměřit se můžete i na doplňky stravy, kterých je na trhu nepřeberné množství. Co by měly ideálně obsahovat?

Tajemství stromu boswellie

Sráží vás klouby na kolena?

Již před tisíci lety ajurvédská medicína uctívala sílu stromu Boswellia serrata (česky kadidlovníku pilovitého) rostoucího především v Asii a Africe, a to právě díky jeho pozoruhodným účinkům na pohybový aparát. Svým vzrůstem strom nevyniká, běžně se setkáváme s druhy mající pouhé 2 metry, objevují se však i 8m výjimky. Důležitější je však to, co skrývá strom uvnitř sebe. Z jeho kůry a pryskyřice se totiž vyrábí extrakt, který přispívá k lepší hybnosti a pružnosti kloubů.

Co dál nesmí chybět?

Zaměřit byste se měli i na kolageny. Těch existuje více typů. Pro pohybový aparát je důležitý především kolagen I. a II. typu. Právě tyto dva se totiž vyskytují ve šlachách, kostech a chrupavkách. Velice podstatný je také vitamin C, který tvorbu kolagenu podporuje.

Kde to najít?

To vše splňuje přípravek Blesk Klouby FORTEprotect, jehož unikátní složení je založena na extra vysoké dávce nativního kolagenu typu II, který je vyhledáván pro svou výjimečnou čistotu a kvalitu, navíc v kombinaci s vitamin C podporující přirozenou tvorbu kolagenu a optimální funkci chrupavek. Silné složení tohoto doplňku stravy je synergicky doplněno o boswelii, jež podporuje správnou pružnost a hybnost kloubů.

Nenechte, aby vás klouby srazily na kolena! Vsaďte na jedinečný přípravek Klouby FORTEprotect z řady BLESK LÉKÁRNA. Díky silnému složení stačí užívat jen 1 tobolku denně!

Sráží vás klouby na kolena?


24.6.2019, | Rubrika: BOJ S VĚKEM | tisk Vytisknout článek
Diskuze

* povinné údaje

Více informací
Doporučujeme

Vlasové hnojivoVlasové hnojivo
je unikátní doplněk stravy s aminokyselinami, MSM a biotinem přinášející účinnou pomoc v boji s nadměrným vypadáváním a ztrátou vlasů, jejich pomalým růstem a špatnou kvalitou. » více o produktu

 
Anketa

Co vás na sklonku léta trápí nejvíce?

Archiv anket